Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Rioról vélemények?

Kia Rioról vélemények?

Figyelt kérdés
Jónak tűnik az ár-érték arány, és korához és árához képest mindegyik elég jól fel is van szerelve. Véleményeket várnék olyanoktól akik ismerik vagy használták már.
2011. jún. 3. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

inkább ne, gyenge a motoruk is a kaszniuk is, a felszereltség lapos és 1szerű (román sztájl) és még ronda is meg koreai v kinai is nemtom pon melyik, de ez a dévó ujraértelmezése.

vezetni se jo, örültem mikor kiszállhattam belőle

2011. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Javaslat helyette?
2011. jún. 3. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Értelmezd úgy az első választ, hogy neki a hetes BMW az alap, és ne vegyél kiát, mert az nem trendi, meg amúgyse német. Neki jobb a szanaszét-hajtott ezeréves BMW.

Jók a kiák. Magyarországon még dívik a "németautót köll venni, mer csak a németek gyártanak autót, meg amúgyis a kettes golf a f@sza, mer a kiába meghalsz úgyis..." vélemény. Az az igazság, hogy teljesen mindegy, milyen autót veszel, ha jó az állapota.

2011. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
A kia rio volt az év autója! A kia összevásárolta a világ legjobb mérnőkeit és ki lett nekik "adva" hogy csak csúcsminőséget készíthetnek ezért van a kiára 7 év garancai!(állítólag amennyiben sz@r munkát végeznek nekik kell megtéríteni a szervizet) szlovákiában felépítettek egy nagyon komoly gyárat ami világszinvonalú. Az utobbi pár évebn minig ott vana kia a 10 legmegbízhatobb márkák között. én eddig csak jót hallottam rola.persze nincs olyan presztizse mint egy bmwnek vagy egy mercinak de ha jó autó kell jó áron akkor ezt választod.
2011. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
keveset fogyaszt.
2011. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nemtom


Inkább egy zastava!

2011. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zastava? Te még ki mersz menni egy olyan ronccsal az utcára?
2011. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!