Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan mossam meg az autómat...

Hogyan mossam meg az autómat úgy, hogy ne legyen pöttyös? Mivel töröljem szárazra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk van egy klassz szarvasbor rongyunk. Azzal toroljuk le a kocsit es nem lesz pottyos. Autosboltban biztos tudsz venni.
2009. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a szarvas bort en is csak ajanlani tudom! de ha konyhai papirtorlovel szarazra torlod az is oke szerintem tapasztalatom szerint ha a vegen at takaritod egy ablakmosoval es persze szarazra is torlod akkor tovabb tart az auto fenye es az eso is konnyebben lepereg rola es persze nem is lessz pottyos....
2009. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ablakmosóval nem tanácsos, mert azok agresszívabbak mint az autósampon, és a fényezést kikezdheti idővel.

egyébként a legegyszerűbb egy vileda törlővel áttörölni, de megteszi egy 100 pamut póló is. csak ne legyen rajta gomb..

2009. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mosás után szilikonos vízlehúzóval kell a kocsit "vízteleníteni", szarvasbőrrel csak finomítani kell rajta. Utána egy kis waxot neki, amit puha ronggyal jól kifényesítesz! Tuti lesz! Régebbi autókkal is csodát tesz! Tehát nem kellenek drága csoda szerek!!!
2009. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, közben "találtunk" egy autómosót, ahol ozmózissal kezelt öblítővíz folyik. Tényleg foltmentesen szárad, le se kellett törölni semmivel! Persze, úgy a tökéletes ha nem fúj a szél, és nem száll rá a por.
2009. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!