Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennétek az...

Melyik autót vennétek az alábbiak közül?

2011. jún. 6. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyiket sem?

Ha már muszáj, akkor egy polo, de ha jót akarsz keresel Opelt, vagy egy jó Fordot.

Mire kell?

Csajozni/fiúzni, melóba járogatni, csak úgy bevásárlókocsinak... nem mindegy. Ha nap-mint-nap nagy távokat szeretnél vele megtenni, az megint más.

2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a fiesztát
2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem én a fiestát venném ezek közül.

Első polo full fapad, másodiknak csúnya a szine(am ezeket más szinbe se a 3 henger miatt)

Wagon r+ instabil

Kalos sokat eszik

2011. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Városi használatra, 50-60 km-es távokra, napi használatra.

Csajozáshoz nem kell nekem kocsi.. ;)

2011. jún. 6. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Polot vegyél.

Majd eladni is egyszerűbb lesz.

2011. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos szerintem a Polo gyenge 1,2 12v (3 hengeres,ugyan már) felejtős,daewoo-t én biztos nem vennék,a Suzuki Wagon R full ratyi szarok a menettulajdonságai,és még sokat is fogyaszt,ugyhogy marad a Fiesta!!!

Másba ne is gondolkozzál!!!

2011. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A két polot a helyedbe elfelejteném. Tudom, magyarországon a németautó divat dívik, de klíma nélkül autót venni...

A helyedben a fiestát, vagy az első wagonR-t,esetleg az alsó kalost venném.

2011. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, végülis az első Polot vettem meg, és maximálisan elégedett vagyok vele. Nem gond nekem, hogy nincs benne klíma bőven jó nekem a lehúzott ablak is, ezen kívül mintha egy szalonból hoztam volna ki.. nem kopog, nem zörög, remek állapotban van, még a szagán is érezni beüléskor, hogy milyen volt újonnan.

A Fiestát is volt szerencsém kipróbálni, arról már nem mondhatom el ugyanezeket, csörgött, zörgött, be volt repedve a szélvédője, hátsó lökös behorpadva..

2011. jún. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!