Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nőként megérné-e kamionozni?

Nőként megérné-e kamionozni?

Figyelt kérdés
Apukám jó pár évig kamionsofőr volt, egy hazai vállalatnál és sokat volt külföldön 4-5hét kint utánna egy hét itthon, elég jól is keresett, de viszont a kintlétet nem bírta, mert ritkán látott minket, így abbahagyta. Engem is vonz a kamionozás,úgy vélem, hogy én bírnám pedig gondolom, hogy milyen nehéz lehet, de azért a fizetés se utolsó ha jó cégnél dolgozol. Most B kategóriás jogosítványom van, és tudom, hogy jó sok minden kell még hozzá(C, E, TIR PAV2 ADR stb) de ha ez mind meglenne, akkor megérné nőként kamionozni pl apukámmal 4kezesbe? Légyszi ne oltsatok le, hogy egy nő nem lehet jó sofőr stb
2011. jún. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

nő nem lehet jó sofőr


na jó nem, szerintem próbáld meg nem veszíthetsz semmit

2011. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biztos megérné mert vannak előnyei.

pl szomszédom is kamionos és kb 7-8 éve mikor ágynak dőlt a felesége ugrott be helyette.

sódert szállítottak billencsessel és a sóderbányánál mindig sorba kellett állni, de ő szépen mosolygott meg riszálta magát és volt h 4-5 kört is levágott 1 nap még a többi férfi sofőr csak 2-3 kört.


am annak a szomszédnak van 1 nemzetközi kamionos cége és alkalmaz 1 szőke spanyol nőt is mint sofőrt. Barcelona-ból jár Prágába, Varsóba, Kievbe, meg pár kelet európai városba. és nem csak szolóban jár hanem póttal is.

2011. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lennél a feleségem?


Csak azért nem megyek kamionosnak, mert tudom, hogy párkapcsolatra és családra is nagyon minimális az esélyem.

2011. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó ez aranyos volt:) de van barátom, de tudom, hogy megnehezítené a dolgot a távolság
2011. jún. 7. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szija. Gyere nyugodtan :) velem is eljöhetnél négykezesbe. Szívesen átadnám neked a kormányt.

Sok női kamionosról hallottam. Angliában viszont rengeteg van.

Sajnos igen sok minden kell hozzá. B jogsi, aztán C majd C+E és végül az E. Ezenkívűl kell a GKI alapképesítés,ami nem kevés pénz,de utána megcsinálhatod a tovább képzést is,ami szintén nem kevés pénz. TIR-ről annyit,hogy igy már nincs,helyette Uniós gépkocsi vezető képzés van,ez váltotta fel a Bel.-külföldi árufuvarozást. Ha ez meg van,akkor jöhet a Digi kártya. részletesebben sajnos nem tudom leírni,ha kell még segítség,csak írj. vagy ott az email címem.

2011. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik nyáron (úgy 4-5 éve) Debrecenbe rengeteget láttam. Az egyik kollégámnak van férje, családja, megvan mindene és nincs sok gondja csak annyi mint más átlagos családnál. Az más kérdés hogyha egész életedbe kamionozol akkor megunod. Én még szeretem csinálni bár néha már unom. Próba szerencse... :)
2011. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!