Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 407es megérné?

Peugeot 407es megérné?

Figyelt kérdés

Nagyon szép autónak tartom, tetszik a designja.

Sokan mondták, hogy nem nagyon kéne ebben a típusban illetve márkában bíznom, de valamiért mégis ragaszkodom hozzá. Esetleg tapasztalatok, vélemények?


2011. okt. 27. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kis autó, nekem is egyik kedvencem főleg a coupé.Népitéleten olvass róla véleményeket és majd meglátod:)
2011. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Totalcaron nézz teszteket, több tulaj értékeli, sok szempont szerint, valamint, hogy megérte-e megvenni.

Manapság már nincs olyan, hogy nem lehet megbízni egy autóban, az összes jó, nyilván egy alsó-közép kategóriás autó nem annyira megbízható, mint egy méregdrága vas, de már nem bezsélhetünk autóknál olyanról, hogy megbízhatatlan.

Rendeltetésszerűen kell kezelni és nem lesz baj.

Voltam tesztvezetésen, egy barátomnak is 407-e van, vezettem elég sokat, nagyon jó autó.

Már az 1,6-os sem gyenge, pedig örök hiba, hogy a nagy kasztni mellé, az 1,6 kevés, de itt erről nem lehet beszélni.

Szép autó, tágas, nagy a csomagtere, igazábó nem is tudok róla negatívumot mondani.Ez nem azt jelenti, hogy nincs is neki, de én nem tapasztaltam.:)

Tetszetős autó, németben dolgozom, éppen én is autóvásárlás előtt állok, csak nagy autó az opció nálam, többet között a 407 is közötte van.

Még nem volt francia autóm, de nagyon tetszenek, jó látni, hogy egyediek.

Szép külső, a design, elegáns autó a 407.

Egyedül a kormánya nem tetszik nekem.:)

Ha megteheted, a 2 literes dízelt javaslom.;)

2011. okt. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 1 éve Peugeot-om van. Nincs vele semmi gond. Ha jó állapotút veszel, amivel törődtek és nem tesco-s olajat öntözgettek bele meg hasonlók, akkor semmi gondod nem lesz vele. 55 ezer kilométerrel vettem azóta 1x volt szervízbe a 30 ezer kilóméter alatt. Ezen kívül csak a kötelező szervizek voltak, olajcsere stb ..
2011. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!