Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW, Audi, Mercedes olyan...

A BMW, Audi, Mercedes olyan megbízható amilyen drága?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A magasabb árért többet kapsz.

Murphy törvénye ezekre is igaz.

2011. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.


Az ára leginkább a kategóriája, a komfortja és a státuszszimbólum szerepe miatt ennyi.


Ellenben a mostani híresztelések azért átesnek a ló másik oldalára néha - attól nem kell tartani, hogy egy merci, bmw vagy audi szétesne alattad csak úgy pikk pakk. Motorikusan nagyon-nagyon megbízható mind, az igazi gondjuk a (rengeteg kényelmi) elektronikával van.


Egy audis voltam 300.000 km-rel, minden főalkatrész gyári.

Apámnak most egy 270.000 km-es bmw 530Dja van, turbót kellett eddig csak cserélnie.

2011. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Régen jók voltak, de mamár megbízhatatlanok. Le a kalappal az anyagminőség és az összerakás terén, na meg a luxus is jó, a feltűnés is megvan, de akkor is megbízhatatlan. Akármilyen hihetetlen, ma az olaszok nagyon jók (jobbak mint a németek) és a japánok (bár ők mindig is jobbak voltak). Jönnek a Koreai kocsik, szerintem megeszik a németeket majd pár év múlva.

2011. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé.

Próbálj ki egy ezer éves 123-as cigány merdzsót, kényelmesebb még most is, mint sok új autó és semmi baja.

2011. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Egyébként minden autó annyira megbízható, amennyire a tulaj rendben tartja és nem sajnálja a minőségi dolgokat mind szervizre mind ápolásra.Én ladával kezdtem aztán jött egy régi swift és most egy új swiftem van.Egyik sem hagyott ott sehol meghálálták a rendszeres karbantartást. Tehát szerintem nem típusfüggő, hogy melyik márka megbízható, hanem a törődés.
2011. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megbízható autók,és tekintélyük van!


Ha pl. a régi aszfalt szaggató E30-as Bömös-t nézed , azok is mai napig mennek és még mai autókat is lealázzák(persze van sok amit sajnos széthajtottak) de vannak még mindig nagyon jó példányok köztük! Igazi utcai vadállat pl egy 325-ös!


vagy ha megnézed a régi merci-ket(E200,E300..) ezek is mind mind mutatós autók még ma is! és hát a Régi A6-os, S6-os,100-as Audik sem hulladékok!


Mai napig azért tartják az árukat elég szépen! és még tartani is fogják! Megbízhatóságban 10-ből Tizes!!!!

2011. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másnéven: PRESZTIZS AUTÓK!
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!