Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, hogy az út, ami a...

Normális, hogy az út, ami a vizsgaterületre vezet, pénzembe kerül? Oda is én vezetek, kétszer 20perc és még nem is várja el tőlem, hogy szabályosan vezessek.

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy a forgalmi vizsgán majd Ő fogja mondani, hogy erre vagy arra menjek, persze azt az utat, amit előtte begyakoroltat velem és nem kell húzni útvonalat.

Így ment át több tanulójuk is.

Ez szabályos???


2011. jún. 11. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
normális. a benzin pénzbe kerül.
2011. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem így értettem, hanem az, hogy nem ott találkozunk, ahol vezetni fogok, hanem hogy egy helyen lakunk és én vezettem át és ezt felszámolta. Én nem kértem, hoyg vigyen el, ő mondta, hogy így legalább gyakorlok, de a forgalmi vizsga szempontjából ez nem szolgálta az érdekemet, hiszen egy csomó pénzem ment el arra, hogy csak eljussak oda, ahol igazából meg kellett volna ismerkednem a területtel.

Mentem volna magamtól is...de ez így gerinctelenség a részéről.

2011. jún. 11. 16:43
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is csomószor úgy indultam az oktatómmal hogy náluk találkoztunk és onnan induét az óra. Sokszor mentem át vele vezetve a Petzválba ott megtartottuk a 10 perces szünetet és vissza. Persze végig jártuk mindegyik vizsgaútvonalat. De jobb az hoigy más terepen is gyakorolsz nem csak a vizsga útvonalon. Megtanultam vezetni.
2011. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szinte falu, ahonnan megyek, sokat nem tanulok, semmi forgalmi helyzet, csak mész mint a barom...nincs sok haszna.
2011. jún. 11. 20:27
 5/18 anonim ***** válasza:

Amikor vezetsz az oktató mellett akkor tanulsz. DE gondolom te igazán májer vagy aki már mindent tud és unalmas neki az ilyen apór dolog mint az országúti vezetés.


Előző voltam.

2011. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

vezettem autópályán is és országúton is, csak éppen hiányolom a "forgalmi helyzeteket", amiből tanulhatok is.

az egész városban, ahova át kellett menni vezetni, elvétve van 6 lámpa és kb. 6 kereszteződés...

2011. jún. 12. 17:10
 7/18 A kérdező kommentje:
közben utána jártam alaposan és több iskola ára is tartalmazza a háztól-házig szállítást is. nem voltak fair-ek velem és még sok tanulójukkal szemben.
2011. jún. 12. 17:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Dehogy voltak unfairek, csak te hőbörögsz. Az én oktatóm is sokat jött a sulim, lakásom elé. Onnan indult az óra. Ez teljesen természetes. Vizsga előtt is vezettünk egy fél órát, hogy ne izguljak.

Ha pedig ennyire utána tudsz nézni a dolgoknak, miért nem beiratkozás előtt tetted?

2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
amikor vezetsz es ott az oktato az teljes joggal kerul penzbe. megis mit vartal?
2011. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyot fordult ez a világ.Én még anno nyakig érő hóban baktattam az iskolához,közben majd kiugrottam a bőrömből,hogy jogsizhatok.Ma meg rinyálunk,hogy pénzt kérnek a szolgáltatásért."Ez szbályos?!Ezt szabad?"
2011. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!