Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1.5-ös dci-be utólag be...

Egy 1.5-ös dci-be utólag be lehet szereltetni turbót?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2011. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utcsó! Tetszik a mellékelt kép! :-)))

Azért elég furcsa, hogy emberek nem tudják,milyen autóban ülnek, milyen motor hajtja,stb,nem?

Nem piszkálódás esküszöm, csakhát azért észre venni egy turbót,akár menetteljesítményben, akár a motortérben is :-)

2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mai világban semmin nem lepődök meg...
2011. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utsó előtti, nem szoktam nézegetni a motor háta mögötti területet, és bár lehet hallani néha minimálisan a sípolást, arra gondoltam, hogy a teljesítménye a dízel kocsik előnyéből fakad, hogy nagyobb a nyomatékuk. Anélkül nem is látszott, hogy most nem szedtem le azt a műanyag fedelet a motor fölül. Nem feltétlenül kell érteni a dolgokat, ahhoz, hogy működjenek. Gondolom nem vagy közgazdász, mégis egy olyan világban élsz, ahol ez a terület sokkal gyakrabban előkerül, mint egy autó belseje.
2011. jún. 14. 21:32
 15/18 anonim ***** válasza:
ennyi okostojást....
2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Dízel motorok előnye a nyomatékosság?

Hát max csak a turbódízeleké. Mentél te már szívódízel autóval? Ott se teljesítmény se nyomaték.

2011. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
se turbó.
2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az 1,5 dci már elvileg turbós,de nem fogod Fitti Paldinak érezni magad benne.Ha annyira hiányzik a lóerő és a nyomaték akkor vegyél egy izmosabb gépet:D
2011. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!