Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota vagy Mazda a jobb...

Toyota vagy Mazda a jobb választás?

Figyelt kérdés
Melyik a megbízhatóbb,olcsóbb és jobb?Ha van más márkáról is pozitív vélemény, szívesen meghallgatom.
2011. jún. 14. 20:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mazda
2011. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam a 2 top autó az Audi és a Toyota (tudom különböző ez a 2, de ezekért dobban meg a szivem :)
2011. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik márkának vannak legendásan jó típusai és kevésbé legendásak.

Csak úgy kijelenteni, hogy ez a jobb, én nem tudom.

2011. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem már egy ideje mind a két márkát és a Toyota megbízhatóbb, ritkábban romlik el
2011. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát inkább a mazdát ajánlom de a wolksvagen és a Nissan jobb.
2011. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
74%

Toyota kevesebbet hibásodik , jót röhögtem ezen :D


A faterom testvéreinek , mind a 3 nak csakis Mazdája volt , 15 évig használták , most cserélték , egyiknek se volt eddig semmi komolyabb baja.


Emlékszel a Toyotában a fék hibára ? amikor minden autót visszahívtak ? ilyen hiba nem történik az általad említett "jó" cégeknél , japánban amúgyis a Mazda a vezető autómarka .

2011. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
bocs , *gázpedál hiba
2011. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, most ez két elég különböző autó. A toyota inkább családi, a mazda pedig sport.


Ami megbízhatóbb és olcsóbb az a toyota. Nem véletlenül, tavaly a Toyota Prius volt a világ legmegbízhatóbb autója. A motorjuk nincs annyira kiélezve a teljesítményre, tehát elég megbízhatók. Kedvező a fogyasztásuk.


A mazdák azok sport gépek. Ezeknek a megbízhatóságát egyrészt azért kérdőjelezném meg mert ugye bizonyos típusoknál ott van az a Vankel motor, és a nem Vankeles autóik is nagyon ki vannak élezve teljesítményügyileg, tehát nem a megbízhatóság példaképe. Az alkatrészek is elég drágák (mármint a Toyotához képest)

2011. jún. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát inkább a mazdát ajánlom de a wolksvagen és a Nissan jobb."

ezen jót nevettem:)

toyota megbízhatobb, mindíg is a megbízhatóság példaképe volt. nem a semmiért járnak hilux-al az északi sarkra meg land cruiser-el az expediciokra. az utobbi idöben a mazda is nagyon megbízható lett(6, 3, ...) bár sose tartozott a megbízhatatlan kocsik közzé.

a nissanrol annyit hogy jó kocsik de miota megvette a renault azota csak rosszabb lett( sorra kuplunghibás navarrák, váltóhiba, dci motoros nissanok sincsennek a helyzet megaslatán) a vw valamikor régen jó volt de már az elsö 10 legmegbízhatóbb márkák között sincs szóval nem is mondanék rola többet.

a kia az utobbi évek legjobb kocsija ár/megbizhatóság szempontjábol.

2011. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Amúgyis a vw német autó !
2011. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!