Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Defektes lett a robogómon a...

JuveFan19 kérdése:

Defektes lett a robogómon a hátsó gumi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Káromkodj egy büdös nagyot!
2011. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
XD...légyszi normális válaszokat.köszi!
2011. jún. 17. 13:46
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

??

Főz 1 jó paprikás krumplit kolbásszal...

2011. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi bmeg.az előbb irtam hogy normális válaszokat.Tényleg ilyen hülye vagy?
2011. jún. 17. 13:50
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne, ha kivennéd a hátsó kereket, levennéd a külső gumit, és a gumibelsőt megfoltoznád?! Esetleg vehetnél bele új belsőt. Nem ártana ezek előtt kivenni belőle a szöget.
2011. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvihetnéd gumishoz, szervízbe, stb. Ezen nem gondolkodtál?
2011. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti azt nem tudtad hogy az robogók gumijába nincsen belső gumi? Az csak az őskorba volt. Utolsó köszi.
2011. jún. 17. 13:54
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem csak az őskorban :) egyébként ha ennyire képben vagy akkor mért kell segítség egy sima defekthez? a paprikás krumpli kolbásszal jó ötlet! ha kész szólhatsz :)
2011. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Kösz a felvilágosítást kérdező, bár nem tudom, hogy hol írtad, hogy neked új kínai lószarod van, amiből a belsőgumit is kispórolták. Tudod, a tömlő nélküli abroncsok is mind a spórolás miatt jöttek létre. Lásd "őskor", amikor még volt anyag a járművekben, és nem két évre tervezték őket. Ja, hogy esetleg a választ nullásnak értékeled? Ki nem szarja le?! Tudod, én nem az vagyok, aki minden válaszra azt írja, hogy vidd szervízbe, ha beszart, hanem megpróbálok segíteni, és elmagyarázni, mit hogyan csinálj, ha nem megy. Tudod mit?! VIDD EL GUMISHOZ! Majd az megcsinálja neked, nehogy letörjön véletlenül a picike körmöd. Ha magad nem tudod megoldani, sok eszed lehet, mikor másnak kell megmondania, hogy vidd el gumishoz a kereket...
2011. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen kíanai lószar? Honnan veszed ezt! Amugy meg Aprilia sr 50 em van.
2011. jún. 17. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!