Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Defektes lett a robogómon a...

JuveFan19 kérdése:

Defektes lett a robogómon a hátsó gumi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem inkább megfőzöm a paprikás krumplit kolbásszal! Nem fárasztom magam hiába.
2011. jún. 17. 14:35
 12/16 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon már nem lehet semmit sem kérdezni mert a válaszolók már egyből leordítják a kérdező fejét! Hihetetlen! EZ MAGYARORSZÁG!!!!
2011. jún. 17. 14:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Te, figyeljél már picit... Most komolyan... Ennyi eszed van?

Defektes a gumi, mit csináljak? És a jó válasz, hogy vidd el gumishoz???? Se motor, se jogosítvány, se semmi nem való neked, ha ezt is mondani kell... Tényleg ennyire sötét vagy, hogy magadtól nem jut eszedbe a gumis?! Ne haragudj, de most kiakadtam. Ezt nem feltételeztem volna... Tényleg jobb, ha a paprikás krumplit csinálod, és nem motorozol...

2011. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
szerintem nyilvánítsd totálkárosnak és vegyél egy új robogót ami nem defektes. Azzal egy darabig nem lesz baj.
2011. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

3 hete nekem is defektes lett a hátsó gumi..:S

Reggelre teljesen leeresztett, átvittem ismerőshöz kompresszorral felfújtuk és szigszalaggal!!:D(házi megoldás) bementem vele gyors egy robogós szervízbe:D Otthagytam, levették a hátsó kereket gumisnál megjavították és másnap mehettem érte:) 1500Ft volt az egész művelet, és azóta is tökéletes!

Otthon ne próbáld meg levenni a hátsó kereket mert nagyon sok macera van vele!

Jah és előtte érdeklődj mert nem sok helyen csinálják meg, hanem csak leveszik és NEKED kell elvinni gumishoz.


Remélem segítettem.

2011. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
utolsó köszii :)
2011. jún. 17. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!