Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eddig hányszor ütöttetek el...

Eddig hányszor ütöttetek el bármilyen állatot?

Figyelt kérdés

Én félév alatt egy nyulat, ami éjszaka kiugrott elém, egy macskát, amikor indultam el egy parkolóból és ráfordultam, meg egy kutyát, ami kifutott az árokból és csak a nyüszítését hallottam és koppanást. Ti eddig hányat csaptatok el és hogyan?

(Azért is érdekel, mert egy valaki megszólt, hogy tanuljak meg vezetni, bár szerintem ez független a rutintól, kíváncsi vagyok mások eseteire is)


2011. jún. 17. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer. Egyszer 90 nél pont a kocsi előtt szált el egy verébcsapat. Néhány koppant a lökhárítón, egy a rendszámtábla tetejénél be is ragadt. Egy másik alkalommal pedig egy galambot. A szitu ugyanez, csak lakott terület és 50 es tempó. Ott molyolt felezővonalnál. Kicsit lassítok, és kintebb húzódok, erre a kocsi elé repül. Am a 10 év vezetés alatt ennyi, leszámítva a több tízezer legyet és egyéb bogarat.
2011. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
semmit hála ( mivel motoros vagyok egy macska elütése is komoly buktához vezethet)
2011. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
kétszer galambot,fácánt, egyszer nyúlat és egy őzikét, meg vagy ezerszer békát.
2011. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Én eddig többmillió állatot ütöttem el...annyi bogár van hogy az hihetetlen:S
2011. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bp1985 ***** válasza:
Állatot még nem, de pizzafutárt már igen. Halottról vagy jót, vagy semmit, így nem írom tovább. Ő volt a hibás, nem adta meg a jobbkezet, átrepült a motorháztetőn, 20 méterre volt a kocsimtól. Persze nekem is kellemetlen volt.
2011. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyet sem... ha látom, h galamb van elöttem az úton, mögöttem meg senki, akkor inkább lassítok
2011. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszer sem. És igen, tanulj meg vezuetni. "egy macskát, amikor indultam el egy parkolóból és ráfordultam" Ez mással nem magyarázható.
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Egy cica futott át előttem féktávon belül. Fékeztem én, de szegénynek a feje így is koppant a váltón. Még átfutott az út túloldalára. Már legalább 5 éve volt, de egy hétig biztos lelkiismeret furdalásom volt.
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi történeteket, várom még, kivel, mi történt.

43%-os, igen rámentem, mert az úton feküdt, néztem az utat, de nem láttam macskát(mellettem álló nagyobb kocsi és az autóm orra miatt), csak a bukkanót éreztem. Tudom, hogy mindig készenlétben kell lenni arra, ami megtörténhet és előre láthatónak kell lenni. De ez nem volt a fejembe, hogy miközben lassan kifordulok még fel is álljak az ülésből, hogy jobban lássam nem fekszik-e az úton egy macska az autó előtt 2m-re. A sok paraszt meg inkább végig bámult engem, ahogy kifordulok, minthogy odébb vitte volna a macskát vagy szóljon, hogy álljak már meg...

2011. jún. 17. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vezetési tudás vagy reflex kérdése, ha féktávon belül ugrik/repül/mászik ki nem tudsz mit tenni.

Az én feketelistámon sajnos van már kutya, macska, galamb, veréb, meg még valami repülő jószág, amit a sötét miatt nem tudtam azonosítani, csak két hosszú karcot hagyott a tető első (emelkedő) részén.

Őz is ugrott már ki elém, padlóig nyomott fékpedállal megálltam, lesétált az árokba, óvatosan elindultam egyesben, erre az állat visszafordult és nekifutott a bal hátsó ajtónak. Ilyenekre aztán végképp nem lehet felkészülni.

2011. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!