Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor vonják már ki a forgalom...

Mikor vonják már ki a forgalomból a régi korszerűtlen dízel mocskokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dízel ellenes,nekem is volt dízel autóm,de amikor előttem vánszorog valami ősrégi fekete füstöt okádó régi szutyok szívódízel amitől megfullad az ember,attól feláll a hátamon a szőr,a 20 éves buszokról már nem is beszélve...
2011. jún. 23. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kivonni kell őket hanem karbantartani. Amelyik tulaj nem hajlandó annyit áldozni az autójára hogy elvigye egy autószerelehőz aki amúgy 90%-os valószínűséggel tudna segíteni a füst problémáján talán nem is olyan drágán, na attól a tulajdonostól el kell venni az autó forgalmi engedélyét.
2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is b@szná a csőröm, ha vidáman elcsühögne mellettem egy Golf1 meg egy 123-as Merci, miközben én a leállósávban várom az autómentőt a lerohadt nagyontrendi műanyag-foschtalicskám mellett. :)
2011. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell réginek lennie hogy füstöljön. Tavaly nyáron egy X6-ost láttam, előttem volt, nyomott egy padlógázt és olyan füstöt okádott hogy nem láttam át rajta, miután átmentem a füstön az autó hátulja tiszta korom volt.


Gondolom hajtotta mint állat, + cseszett a karbantartásra.


Egy autó kora sose számít, csak az állapota.

2011. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: szinte ugyanezt a sztorit tudom elmondani, csak Q7-es TDI Audival. Autópálya, nagy dugó, meleg és annyi csúnya fekete füstöt nyomott az orrunk alá hogy az autónk első lökhárítóján rendesen kicsapódott egy fekete koromréteg csak ettől.
2011. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd ha mindenki jó létben él kicsiny hazánkban és telik új verdára.

Szerintem ha ilyen ütemben haladunk akkor cirka 20 év múlva .

[link]

2011. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!