Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vennéd? Zsír új Ford...

Melyiket vennéd? Zsír új Ford Fiesta vagy 5 éves BMW 3-as?

Figyelt kérdés

Az említett két kocsi csak példa. A lényeg hogy te egy zsír új autót vennél vagy egy pár éveset de presztízs autót ha lenne rá 3-4 milliód?

Melyiket és miért?


2011. jún. 25. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sose vágytam új kocsira.
2011. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én egyértelműen a prestige-t, ha már lenne rá pénzem :D:D

és am azért, mert az a 3-4 év nem sokat számít, ha csak nem extrém igénybevételekre akarod használni, viszont azért egy BMW, az BMW :D (és igaz általában a többi "perstigekocsikra" is, hogy nem véletlen azok) :D

2011. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi pénzem lenne autóra akkor egy 3 éves Nissan Primerát vennék 2 literes motorral. A Ford fiesta egy nagyon idétlen autó, a BMW -be pedig kalkuláld bele a fenntartási költséget is. Bár ezt nem árt minden autónál figyelembe venni. Nekem egy most két éves 2.2 - es Honda Accordom van, 180 lovas, és nagyon hajlok hogy 1 év múlva újra egy ilyet vegyek. Bár ez nem jön ki csak a duplájából, mint amit írtál, sőt még annyiból sem. De szerintem vegyél egy Nissant, a páromnak az van, 4 éves, remek autó. Tágas belső, hatalmas csomagtér, megbízhatóság jellemzi. Még csak a kötelező szervizek látták eddig.
2011. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Fiesta nem kifejezetten tetszik, de BMW-t se vennék soha, az biztos. Viszont értem mire gondolsz a példával, de igazából ez pont olyan dolog hogy magától a konkrét autótól függ és attól hogy nekem melyik kéne. Valószínűleg egyébként a használtat venném, de ha mondjuk van egy olyan új autó hasonló árban vagy nem sokkal drágábban ami nekem nagyon szimpatikusabb akkor inkább új autót vennék a garancia és sok egyéb előny miatt. Presztízsautó viszont nem kéne soha, vagy legalábbis nem amiatt mert "presztízse van", inkább járok Ladával mintsem hogy olyan autóra legyen szükségem ami másoknak tetszik, de nekem nem.
2011. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyértelmüen a Bömbi
2011. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Vagy nem gondolod komolyan a kérdést, vagy nem áll módodban jelenleg megvenni, mert nem értesz hozzá. Gondolom nem adsz ki 4milliót a kezedből anélkül, hogy ne járnál utána.( S miért pont itt tennéd ? )



Na mindegy..


Vadiúj autót nem éri meg venni, mert amint kigurultál vele a szalonból az értéke ugrott félmilliót. Autóvásárlásnál mindig tartsd szem előtt a fenntartási költséget, fogyasztását és esetleges kárnál a szervizelési költséget.


A Fordból van amerikai & német változat is, mindkettő fenntartható sztem.


A BMWk már nagyobb autók, ezáltal nagyobb a teljesítmény adó, nagyobb a fogyasztásuk és drágábbak az alkatrészek hozzá.


Egyébként az összes BMWnek nagyon kemény futóműje van, ha az tönkremegy legjobb esetben is 300ezer ftodba kerül, szóval ilyenekkel kalkulálj.


Nem turkálok a pénztárcádba, de a kérdésből feltevően nem engedhetsz meg jelenleg jobbat, így én azt mondom egyiket se válaszd. Nem sok értelme lenne megvenni a BMWt, ha nem tudnád igazából fenn tartani.


Szerintem gondolkodj el a VWben, ha mindenképpen nagy autót akarsz, akkor ott a Passatokban. Az sem olcsó mulatság, de akkor sem annyi, mint az.



Ha használt autót veszel, inkább vigyél magaddal egy olyan embert, aki kicsit ért az autókhoz, hogy ne vegyél gázosat. Gondolok itt a hengerfejes, csapágyas és sorolhatnám. Ezeknek a javítása rengeteg pénz, s ha még új is az autó már rég rossz!



Ha leírod, hogy mennyid van rá[KP vagy Hitel..], s mik az igényeid segíthetek.

2011. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A legjobb autó az új autó. Csak akkor nem éri meg azt venni ha valakinek gondot jelent az értékvesztés. Ellenkező esetben ez nem számít.
2011. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kétségtelen, abban garantáltan benne van még a kompresszió.:)


és nincs ok a gyűrűzésre, és egyéb macerákra.:)

2011. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

BMW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)


A BMW mégis csak BMW! Lehet nyüstölni,strapálni de "megölni nem tudod"!!!


Biztonságos,erős(egy utcai vadállat ha nagyobb motorral veszed) , igaz jóval többet eszik mint a ford de akkor is van megjelenése ha szép állapotú!

2011. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Új autót az az ember vesz, akinek van pénze, meg aki hülye..
2011. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!