Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első szélvédőn belül...

Az első szélvédőn belül valami felverődhetett, és elkezdett repedni a szélvédő. Mit lehet vele kezdeni? Csere, vagy tudják esetleg javítani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
vannak rá szakemberek de elég drágán dolgoznak ha nagy a repedés érdemes egy bontottat szerválni valahonnan
2011. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a repedést 15e ft ért javították volna, 70%os eltüntetés, 30ért újat rakattam be, 5 év garancia.
2011. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kőfelverődést, repedést rövid időn belül (legfeljebb 2-3 nap) eredményesen lehet javítani. Egy furattal megállítják a repedést, kitisztítják a repedés vonalát és az üveggel megegyező törésmutatójú műanyaggal töltik ki a hézagot. Viszont ez csak akkor működik, ha a repedésbe nem került sok szennyeződés, mert azt nem lehet nyomtalanul eltüntetni. Vagyis ha még gyorsan ellátogatsz valamelyik szélvédőjavítóba, lehet vele mit kezdeni.
2011. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fabiám van, néztem is, 30 körül zsír új van, ha ilyen drágán javítják, akkor lehet tetetek be újat, főleg még ha gari is van rá. Azért nem mindegy.
2011. jún. 25. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:

második voltam . nekem is fabiam van:) újat rakattam bele.

napfénytetőt pedig 40 ért szerelik mindennel együtt:D:)

2011. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a biztosítónak is fizetnie kéne elméletileg, ha van biztosításid
2011. jún. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Allianznál vagyok, nem rég kötöttem, A0ba vagyok, egyáltalán fizetnek ilyet a kötelezőbe? Am meg az a gáz hogy az a repedés belül van. Olyan mint egy kavicsfelverődés, csak ez belül van.
2011. jún. 25. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

kötelezőben tuti hogy nem!

Valószínű, hogy feszültségtől történt, nekem attól volt, álltam pirosnál semmi forgalom, és egyszer csak elindult...

2011. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a biztosítót mindenképp
2011. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!