Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy már ötször meghúztak az elsősegély vizsgán?

Figyelt kérdés

Ma voltam ötödször elsősegélyből vizsgázni és már megint meghúzott ez a mocsok vöröskereszt teljesen el vagyok keseredve nem tudom mit tegyek.


A jogsim is meglehetne már rég kb 4 hónapja. Már kész ideg vagyok ettől a szemét aljas szenny vöröskereszttől!


Please segítsetek. Ti mit tennétek ebben a helyzetbe?


2009. márc. 26. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beseggelném az egészségügyi alapismereteket.
2009. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is jobban kellene rá készülnöd.

Nem olyan nagy ördöngősség, hidd el!

2009. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Eddig is készültem rá! Most is tudtam mindent mégis megvágtak sztem nem birják az arcomat vagy énmár nemtom.

És azt meglehet csinálni hogy másik vöröskeresztnél vizsgázok le?

2009. márc. 26. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Tanulni kellene rendesen, nem szidni őket. Mi az hogy nem bírja a vöröskereszt az arcod? Biztos egy jó nagy bunkó vagy ilyen hozzáállással és nem hiszik hogy bárki bajba jutottnak is segíteni tudnál.
2009. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol vizsgázhatsz. Nem kell mindig ugyanoda menned. Akár az ország másik felén is leteheted.
2009. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de valami nagyon nem stimmel ott.A mi csoportunkból mindenki átment elsősegély vizsgán,még a gyengébbek is.A többi embert is meghúzták vagy csak téged?

Biztos hogy rendesen felkészülsz?

2009. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed, hogy mindent tudtál és ők nem is indokolták meg, akkor én a helyedben kulturáltan azért megkérdeztem volna, hogy szabadna-e megtudnod, hogy miért is volt sikertelen a vizsgád. csak tudtak volna valami érdemlegeset mondani, tanultál volna saját hibádból :)

több szerencsét a következőhöz!

(amúgy én is nemrég csináltam, de nálam rendesek voltak)

2009. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez durva! Nálunk mindenki átment, mi lesz veled a KRESZ vizsgán????? Hagyd abba, nem csak a magad érdekében....
2009. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na figyelj ide bátyja ilyet ne írj, hogy haggyam abba már minden vizsgám megvan több mint négy hónapja, mindegyik elsőre sikerült a kresz, rutin, forgalmi is! Csak ez a mocsok vöröskeresztes vizsgám nincs meg állandóan meghúznak!

Azér mondom , hogy sík ideg vagyok!!!

2009. ápr. 6. 08:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én több vizsgázót láttam már, és benne is vagyok a témában. Csak azokat vágják meg, akik nagyképűek, bunkók, flegmák, vagy tényleg annyira sötétek, hogy nem tudnak semmit. Szerintem menj oda szerényen és felkészülten. Ha akkor is megvágnak, menj másik területre vizsgázni. De ha másik megyébe mész, csak azt a vizsgacsekket fogják elfogadni, amit az adott megyében fizettél be. És hidd el, hogy a Vöröskeresztnek egyáltalán nem érdeke mindenkit megvágni. Ja, és gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás! Mert ez nem egy elméleti vizsga!
2009. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!