Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma voltam harmadszorra elsőseg...

Ma voltam harmadszorra elsősegély vizsgán és már megint meghúztak teljesen el vagyok keseredve mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ezen kívül már csak a forgalmim van vissza jövő héten vizsgázom abból de az elsősegély nélkül nem adják oda a jogsit minden sikerült elsőre csak ez a szar nem akar összejönni pls segítsetek mi a francot tehetnék át lehet menni másik vöröskereszthez??? mer ami itt van az egy katasztrófa a vizsgabiztos egy gyökér! kérlek segítsetek nektek is ilyen kacifántos volt megszerezni a jogsit???
2008. nov. 27. 16:39
 1/8 anonim válasza:
Én elsőre átmenetem, de jó fej volt a vizsgabiztos. Nálunk volt, aki nem ért rá akkor amikor volt a vizsga és átmehetett másik autósiskolához vizsgázni. Szerintem ezt te is meg tudod oldani.
2008. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap megyek harmadszor forgalmizni, szóval nekem is kacifántosra sikerült... Az EÜ egyből megvolt, bár itt nagyon kedves és liberális volt a vizsgabiztos, mondta, hogy az a lényeg, hogy akarjunk segíteni és mindenki másképpen tud segíteni, van aki bele mer túrkálni a vérbe, de van aki erre nem képes és azzal is segít, ha a mentőket hívja. Ja meg mi tudtuk hogy melyik tételsort fogjuk hőzni és az azon lévő 7 kérdést átnéztük:D
2008. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy dolog az EÜ vizsga, nem is terjedelmes amit meg kell tanulni, egy csomó dolog meg magától értetődő.

Kitartás és hajrá!

2008. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel,nekem negyedjére sikerült az elsősegély,bármennyit is készültem rá.

Az elsőn,nem voltam biztos a dolgomban, a másodikon kisebb hibán mulott,a harmadikon a vizsgabiztos dirrekt húzott meg,ezt utólag megtudtam,mivel simán átengedhetett volna,a negyediken már profi szinten ment a vizsga, 100%-os lettem.

Hát sajnos eléggé szívattak engem is,de sikerült,hidd el te is győzni fogsz!!

2008. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én sztorym kb szarabb a tiednél..3 évvel ezelött probälkoztam jogsival,akkor voltam 18.tanultam éjjel nappal a kreszre,és meghuztak,de forgalomban meg vàgtam mindent ha valakivel mentünk ,még ugyis tanultam hogy kéRdezgetett miközben vezettünk.otthonis hibätlan tesztlapokat töltöttem ki sorra.a vizsgän bepänikoltam és mind az 5 ször meghuztak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mert olyan lämpaläzas voltam hogy elfelejtettem mindent.utäna vezettem(jogsi nélkül) 1,5 évet.most vagyok ott hogy ujra mennék elkezdeni a jogsit,de félek.pedig tanulok rä ujra..de félek hogy ujra meghuznak,illetve ujra és ujra.pedig a kresz nem a vizsgabiztoson mulik hanem a lämpaläzon:(.
2008. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

EÜ-n tényleg nem nehéz átmenni. Ha nincs semmi ötleted akkor jó válasz az, h hívod a mentőket egyébként is majdnem minden tételnek ez a vége. Nekünk kb. sima volt két kérdés, majd közölték, h megfelelt.


KRESZ-nél meg általában bejön, h mindig a leghosszabb válasz a jó. Ne építsetek csak erre, de ha nincs semmi egyéb ötleted jelöld be a leghosszabbat.

2008. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Menj rá a [link] oldalra minden ingyenes: elsősegély könyv, tesztek, hírlevél, sok okosság van rajta!
2008. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bartalos László M. válasza:

A teljes EÜ vizsga anyaga videó formátumban:


http://www.youtube.com/playlist?list=PLa3kXW4zAiiHWtkAUn2PN_..

2013. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!