Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van rá esély hogy lemegy az ára?

Van rá esély hogy lemegy az ára?

Figyelt kérdés

Így 15 évesen nagyon bele vagyok bolondulva a kocsikba / vezetésbe, telken, elhagyatott földutakon szoktam édesapámmal gyakorolni. Kinéztem magamnak egy kocsit, az lenne a kérdés, hogy lemegy-e az ára 1 év 4-5 hónap alatt, 7-800 ezer forint környékére?

A kocsi: Opel Astra H. Másik kocsiban nem gondolkodom, ez a kedvenc. A kocsi teljes árát nem a szülők állják, hanem csak egy részét.


A kocsi jelenlegi legolcsóbb ára 1,1 millió forint. [link]

Szóval a kérdés, van esély rá hogy lemegy az ára 7-800000 forint környékére?


2011. jún. 29. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem kötelező ekkora motor bele, elég nekem a kisebb 1.4-es is.
2011. jún. 29. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos h lesz pár év múlva annyiért
2011. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én pont a 17. születésnapomon vizsgáznék, ha minden jól megy. Lemegy-e minimum 800ezerig az ár, vagy kénytelen leszek másik kocsiba beleszeretni?
2011. jún. 29. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
nemtudsz a 17, születésnapodon vizsgázni mivel csak 17 éves kortól mehetsz forgalomban és még ottvannak az órák is
2011. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor kicsit több idő van még a kocsi vásárlásig, körülbelül akkor 1 év 7-8 hónap.
2011. jún. 29. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
de amugy ha leis megy semmi értelme a legolcsóbbat megvenni mert sokat ráfogsz még költeni...
2011. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17. szütetésnapján tud vizsgázni, rutinból:D azt én is azon a napon csináltam.

de nem egyszerű ám a jogosítvány, én is ugy mentem oda hogy tudok vezetni, csak nem úgy ahogy ott kellett

2011. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A használt autóknak folyamatosan csökken az áruk.A csökkenés mértéke függ az eladhatóságuktól,értékállóságuktól,állapotuktól.Az astra pont az értékálló,eladható típusok közé tartozik,főképp diesel motorral.De lehet szerencséd,mert mostanában elég nehéz bármit is eladni.így van rá esélyed,hogy mire meglesz a jogosítványod és a pénz is az autóra találsz majd a fent említett típusból 7-800 ezerért.

Kívánom,hogy így legyen.

2011. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. jún. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!