Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van rá esély,...

Mit tegyek? Van rá esély, hogy lemegy addig?

Figyelt kérdés
Na szóval 180cm vagyok kb. és 75kg, nem olyan sok, mint hangzik, jól eloszlik rajtam, csak van egy kis hasam, ami eléggé zavar, viszont jövő hét pénteken színházba megyek és olyan ruhát veszek fel, amiben jobban örülnék, ha nem lenne még ekkora se. Valami ötlet, hogy addig hogy tudnék egy kicsit lefaragni belőle? Persze majd utána szeretnék rendszeresen, egészségesen étkezni, csak most gyorsan kéne egy kicsit levinni. :)
2011. ápr. 3. 11:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
nekem egy hét alatt simán lemegy az a pocak :) csináld úgy, hogy reggelire eszel normálisan, és ebédet is, ebéd után már ne egyél, ha nagyon éhes vagy, gyümölcsöket, kefírt, piritóst esetleg :) és rengeteg vizet igyál, étkezések előtt is, mert telít és nem leszel olyan éhes :)
2011. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
egyél rostdús ételeket és lapos lesz a hasad, mert el tudsz menni naponta kakálni...a magasságodhoz meg teljesen jó a tömeged, ha nem érzed magad formásnak, akkor sportolni kell
2011. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
49%
ha semmiképpen nem megy addigra a fogyás, akkor tegyél a derekadra egy nagyobb övet,ha nem illik a ruhádhoz, és zavar a poci..akkor olyan ruhát vegyél amibe nem látszik az a lényeg,hogy jól szórakozz ha színházba mégy úgyis az előadókat nézik legtöbben.
2011. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Utolsó válaszolónak: nem illik a ruhához öv, de jól áll, akkora hasam nincs, csak engem zavar. :) Tudom, hogy nem engem fognak nézni, de attól én még tudom, hogy ott van. Amúgy előadás közben úgysem fog érdekelni, ott teljesen kikapcsolok. :)
2011. ápr. 3. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:

az első válaszoló bődületes baromságot írt, még véletlenül se fogadd el!

és nem egy héttel akció előtt kell gondolkodni,hanem jóval előtte...

2011. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pocakleszorítós harisnya sokat javít a kontúrokon:) Fogyózni ennyi idő alatt nem igazán jó.
2011. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ó drága probléma megoldva !Ha van kisugárzásod ...dupla akkora hasad is lehetne,csak az számít.
2011. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem modell alkatot akarok, hanem egy kicsit kisebb pocakot. Úgy gondoltam, hogy kisebb adagokat eszem, semmi nasi, sok víz és gyümölcs/zöldség, mindennap hasizmozok este kb. 30-60 percet és 4-5 után már nem igazán eszek.


Próbáltam már a pocakleszorító harisnyát, de nagyon kényelmetlen, nem bírom. :)


Valószínűleg van kisugárzásom, ugyanis az egyik színész mikor odamegyek már csak úgy köszönt, hogy "Szia gyönyörűm!", de attól engem még zavar, szóval... :) Bár már kevésbé, mint eddig. :)

2011. ápr. 3. 13:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jön össze, vannak ilyen karcsúsító alsőneműk egész jó áron, tuti lapos hasat formáznak neked :D
2011. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: már az előbbiek is írták, próbáltam már egyszer, de k*rva kényelmetlen. :D Akkor inkább legyen nagyobb hasam, de élvezni tudjam az előadást. :P
2011. ápr. 3. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!