Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simsonosok miért nem indexel...

A simsonosok miért nem indexelnek soha?

Figyelt kérdés

Már akinek nincsen indexe, ugye kart kéne lengetni, de sokszor látom, hogy csak fordul jelzés nélkül.

[link] mint itt


2011. jún. 29. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a simson falun divat, ott meg tudjuk milyen a közlekedési morál...
2011. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát azért kisvárosban látni, és a motoromat nem kell széthajtani a főúton (mito), szóval simán lenne idő kart lengetni
2011. jún. 29. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
( kedves első válaszolónak írtam pár soros szöveget, de úgy döntöttem nem küldöm el )
2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amikor Simsonom volt én se jeleztem mindig karral, főleg hogy lassítás közben vissza kellett váltani és akkor a bal kezem nem volt szabad.

Most robogóm van, ezen van index és használom is. Ha a simsonomon lett volna akkor azon is használtam volna.

2011. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon idegesítőek.

Nekem van egy 50-es supermoto-m és szoktam jelezni.

Pl ma is megyek az úton 60-nal előttem megy egy simson 40-el már indexeltem is hogy megelőzöm erre hirtelen elkezd kanyarodni nekem pedig azonnal satu féket kellett nyomni de még így is majdnem bele mentem.

De még hátra se nézett hogy van-e mögötte valaki...

2011. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

"Pl ma is megyek az úton 60-nal előttem megy egy simson 40-el"


feltételezem, hogy nincs rendszám a motorodon, és te sem A kategóriás jogosítvánnyal vezetsz, úgyhogy nem igazán jó dolog más szabálytalanságára felhívni a figyelmet, mikor te eleve szabálytalan voltál. 60-al hol mehetsz a segédmotoroddal? Megmondom, valami elkerített pályán, de közúton nem. Ott meg szarügy, hogy valaki jelez-e, vagy sem.

2011. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért a Simson sem 3 Kw-ot teljesít...
2011. jún. 30. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen M kategóriás vagyok de nem hiszem hogy ez borzasztóan sok lenne.

Inkább az a sok amikor a falunkba jön egy sportmotoros és 100-zal áthajt az egész falun.

Na az már tényleg sok.

De a simsonos mögött simán mehetett volna 1 autós is aki ha nem figyel kellően elcsapja.

Ezzel csak a figyelmet szeretném felhívni hogy jobban figyeljenek oda még akkor is ha nincs a motoron index legalább nézzenek hátra és jelezzenek kézzel.

2011. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol éltek de itt mindíg jelez mindenki ha látja hogy a közelben jön valaki... ha nem jön senki akkor általában én sem jelzek... éjszaka pl minek mikor egy lélek sincs az utakon.
2011. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ezt bírom. A friss M jogsis 50 ccm supermotos gyerekek ledurrogják a simsonosokat. Mire fel? A te szar supermotod se nagy dolog, mégse durrognak le a nagymotorosok. Valamint a simsonos legalább szabályos volt te szerencsétlen, ellenben veled. Na de mind 1.
2011. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!