Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok ti hogyan védekezte...

Simsonosok ti hogyan védekeztek lopás ellen?

Figyelt kérdés
mondjuk ha leparkoltok a városban. ugyebár kulcs nincs, bár nem mintha az sokat érne. lelakatolni mint a biciklit? de hogyan? vagy milyen más módszer vn még?
2011. júl. 16. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
gyertyapipa le, be a zsebbe
2011. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de attól még eltolhatják a motort.
2011. júl. 16. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem pont Simsonom van de én a kereket kötöm a lengéscsillapítóhoz(hátsót), vagy magas oszlophoz, vagy biciklitárolóhoz. Nameg még kormányzárat is rárakom.
2011. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb módszer az enyém nem hagyom a Simsont őrizetlenül közterületen.


Ha mégis akkor bezárom a kormányzárat, odakötöm a villához a hátsó kereket vagy bicikli parkoló úgy, hogy ne csak a kerék legyen oda lakatolva és + lehúzom a gyújtást a csatlakozóról és visszazárom.



De ilyen könnyű és könnyen szállítható motort nem egy életbiztosítás otthagyni hosszú időre.

2011. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amíg városban motoroztam szintén levettem a pipát, meg volt a hátizsákban másfél méter lánc lakattal. Azzal gyakorlatilag körbe lehet tekerni a Simsont. :)
2011. júl. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!