Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó van, ami kicsi,...

Milyen autó van, ami kicsi, de NAGYON biztonságos, nagyon jó a törésteszteken?

Figyelt kérdés
Persze az sem baj ha olcsó.
2011. jún. 30. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hetes BMW
2011. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amiben van bukócső: http://www.youtube.com/watch?v=vbkzBklbLNs

Amúgy ez relatív hogy egy autó mennyire biztonságos, meg persze az is hogy mennyire kicsi, de az úgy általánosságban elmondható hogy minél nagyobb annál több gyűrődési zóna van benne. Nagyon pici autók között a Toyota IQ-t mondják nagyon biztonságosnak, de igazából szerintem az elmúlt 5 évben piacra dobott autók többsége már annak tekinthető.

2011. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ami jó: vw polo, fiesta, corsa, toyota


Suzukit, franciát, olaszt inkább ne.

2011. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a hasznaltauto .hu-n rengeteg van.
2011. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi bajod az új swiftel? 5 csillagos a töréstesztje.

Nézz utána mondjuk az 1.2-es corsának ha már szakértőzöl itt.

2011. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Taramander Róbert válasza:

ha érdekel nézd meg személyesen a euroncap.com oldalon. Nagyjából igaz, hogy az utóbbi 3 évben bemutatott kiskocsik is biztonságosak, de csak ahogy atesztben mutatják, kb. 65-75 km/h-ig utána a fizika törvényei szerint nincsenek csodák! Azaz 1-1.2 méterről kell egy tárgynak lelassulni mondjuk 120km/h-ról 0-ra azt bizony az élő szervezet nem fogja tolerálni, azaz meghalsz!!!

Szerintem most a legjobb kiskocsi vétel a suzuki swift 1.2-es 2.9 mill. ft-ért jól felszerelve, kis fentartási költséggel. Én ezt venném.

2011. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!