Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómosáson kívül mivel...

Autómosáson kívül mivel ápoljátok még az autótokat?

Figyelt kérdés

Nem szoktam autómosóba vinni, szóval az ilyen waxolás meg egyéb extrák elmaradnak. Csak itthon néha lemosom és kész. Mivel óvhatnám meg még ezen kívül a fényezést?


Előre is köszi a válaszokat.


2011. jún. 30. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gépi mosóba én se megyek vele soha de a polírozás waxolás azért jó dolog időnként, a belteret a műanyagokat meg nem árt néha műszerfalápoló spray-vel kezelni utána úgy néz ki mintha új lenne:)
2011. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kívül autósampon, néha polírozó folyadék is.

belül műszerfal ápoló átitatott kendő, kb 30 db van egy csomagban, áttörölgetem, szép tiszta pormentes lesz, de egyébként ügyelek a tisztaságára, szalon állapotú mindig :))

2011. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Prolong polírozóval. a kaszni csillog tőle, 3 hetente átkenem és a sűrű ápolástól a kavicsfelverődés és könnyen eltüntethető, a bőr műszerfal is jól néz ki tőle, van a szélvédőre is és attól gyorsan lepereg a víz.

nekem nagyon bevállt.

2011. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Turtle Wax-os sampon ill Turtle gyors viaszos wax ettől mintha új autód lenne! És egyszerű használni mert szórófejes a doboza,és csak fújni kell . :-)
2011. júl. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha masszőrhöz viszem...
2011. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!