Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetne-e úgy csinálni a...

Lehetne-e úgy csinálni a jogsit hogy az m kategória után nem csinálom meg az A1 est és csak az A korlátlant?

Figyelt kérdés
Azért hagynám ki mert nincsen nagyunk pénzünk és én örülnék neki ha így lehetne.
2011. júl. 3. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Haveromnak M-es jogsija sem volt csak B-s, és most csinálja az A korlátlant. Viszont úgy tudom, hogy ez bizonyos korhoz van ám kötve.
2011. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, akár M nélkül is.

21 éves kortól!

2011. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én a korokat jól tudom:)
2011. júl. 3. 09:05
 4/6 Wyctor350cm3 válasza:

Lehet!!!

Még életkorhoz van kötve, de nemsokára azt hiszem augusztustól lehet már csak előélettel megszerezni a nagyobb kategóriákat , legalábbis nekem ezt mondta az oktatóm, hogy aki akarja most kezdje el.

Én is a A korlátlant csináltam,előtte nem volt semmim se A, B , C stb. Mivel elmúltam 25 éves ezért ajánlották hogy ne a korlátozottat hanem már akkor a korlátlant tegyem le, ugyebár csak egy 10es a külömbség és az életkor már megvolt.

Én is most vizsgáztam le 22én a forgalmit, És már a jogsit várom :)

Sok sikert!!!

2011. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csinálhatsz..

Ha 16 évesen megvan az A1, akkor 18 évesen csinálhatod az Akorlátlant..

Viszont, ha A1-ed nincs, akkor csak 21 évesen..

2011. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat
2011. júl. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!