Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valamivel könnyebben tanulnám...

Valamivel könnyebben tanulnám meg a motorozást (125ccm kategória) ha előtte profim kerékpároztam?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés, de azt ugye senki nem vitathatja, hogy a kettő nagyon hasonlít egymásra. De a profit ne a 'trükközés' alatt értsétek. Verseny szinten kerékpározok (Cross-Country), nagyon érzem a bringát, a forgalmat, kanyarban nagy sebességnél döntés simán megy (na nem úgy mint ahogy egy motornál kell, mert az egy biciklinél lehetetlen). KRESZ-t ismerem. Egy kicsit ez megsegíti a 125-ös jogsim megszerzését (és a motorkezelés tanulását)?


Ui.: Honda CBF125-öt vennék ha sikerülne letennem.


2011. aug. 4. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát lehet hogy versenyszerűen bringáűzol d eén nem hasonlitanám egy 10-17 kilós lábtekréses cuccot egy 120 kilós benzinnel működő 10-15 lóerős géphez...remélem érzed a súlyt... am remélem nem debreceni vagy mert ami ottvan azt én néztem ki ugyh vigyi..:D
2011. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, de semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. :)

A motorozást ígyis-úgyis könnyű megtanulni.

2011. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehethogy megkönnyíti, de tényleg nem nagyon hasonlítható össze a két műfaj.
2011. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Silas válasza:
100%

Egyszer próbáltam egy Yamaha YBR125-öst. Na azt majdnem olyan könnyű volt vezetni, mint egy bringát. (olyan keskeny, nyüzügének tűnt, pláne a mostani AfricaTwinemhez képest :-) )

Azelőtt vezettem, mielőtt az AT-t kinéztem magamnak.

2011. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Még hozzátenném, hogy a CBF tökéletes választás.
2011. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

A második válaszoló én vagyok. :D

És a CBF gyenge, mint a sz@r szerintem, hamar meg fogod unni.

2011. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
összes 4 ütemű 125 ccm egy gyenge shit. de jobb, praktikusabbat nem talál... 2 üteműt meg neeee...
2011. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha biztosítani akarom magamban, azt ne unjam meg, veszek egy Keeway Speed-et. :)
2011. aug. 7. 22:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már keeway, mielőtt kínai roncsot vennél, azért olvasd el ezt a cikket.
2011. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

itt van csak hülye voltam és elküldtem üresen :D

2011. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!