Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti nem féltek?

Motorosok! Ti nem féltek?

Figyelt kérdés
Amikor erdei utakon száguldoztok 100-200km/h sebességgel,hogy kiugrik elétek egy őz,szarvas,vaddisznó,stb...
2011. júl. 7. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
na és akkor mi van? kicsit megkezdi a burkolatot és csókolom
2011. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagy arc :D


Amúgy mit tudsz tenni ellene?

Ha 50-nel ütöd el, az se sokkal jobb..

2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél ott a pont :D


Ha kiugrik eléd, akkor már nem tudsz megállni (se 90nél se 200nál,autóval sem). Az igaz hogy nem ugyanakkorát esel a két esetben de ez benne van.. Ha gyorsabban mész akkor meg előbb kiérsz az erdőből. :)

2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erdőben és erdei utakon nem nagyon szoktak 100-200 Km/h-val száguldozni. A vadak pedig megijednek a hangjuktól és inkább menekülnek előle, mintsem elé ugorjanak.
2011. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁ. Úgy láttom nem igazán motorosok válaszolgatnak.


Elhiszed az erdei utaknál nem a kis erdei földutakra gondoltam:) Nagyonsok fő út is erdőkön,fasorokon,bokros részeken vezet át,hosszú egyenes szakaszokkal.


Előttem már rengeteg őz és szarvas futott át,de szerencsére még nemvolt balesetem. kb:70es tempóval túrázgatok.

2011. júl. 7. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem is megy 100-at a robogóm.

Amúgy nem félek.

Forgalmas helyen motorozok, arra nem nagyon járkálnak vadállatok.

2011. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Motorozok és erdőben is szoktam menni. Azt hittem arra érted. Szerintem túl sokat nem nagyon lehet tenni ellene. Max szerelsz fel vadriasztót, ha az megnyugtat, bár azt mondják a hatásfoka ugyanakkora, mint a mérete.
2011. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tartok tőlük, úgyhogy próbálok figyelni.

Eddig még csak kocsival ütöttem el állatot, motorral szerencsére nem (kopp-kopp-kopp). De azóta inkább vigyázok, mert egy fél lökhárítóval szegényebben jöttem ki a manőverből. :(

2011. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen én félek! De miközben motorozok nem arra gondolok h. ur isten akármi kiugorhat .. nem. Élvezem az utat a motorozást elvégre azért motorozunk h kellem érzés töltsön el bennünket mikor a kilométereket rójuk.:)
2011. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm szarvast ütött motorral. A szavas úgy 5-10 perc után felállt és elment. Senkinek nem lett semmi baja.
2011. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!