Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszeresen szabálytalanul...

Rendszeresen szabálytalanul parkoló autóra hívhatok rendőrt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogyha kapna pár büntetést, akkor talán elmenne a kedve a szabálytalankodástól.
2011. júl. 7. 13:59
1 2
 11/14 hűségesszolgámbalfi ***** válasza:
Hívhatsz csak nem fog kijönni.(100ból talán egy.)
2011. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem a TE feladatod igazságot osztani ez Magyarország ilyenek a magyarok a feljelentés meg a besúgás itt mindig is divat volt és sajnos valószínűleg az is lesz az előző baromnak meg a nyakát húznám meg de nem lakáskulcsal.
2011. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"feljelentés meg a besúgás itt mindig is divat volt"

Az a baj hogy szólni kell...

Miért nem viszik el (büntetik meg ha rossz helyen áll?)

Kevés az ember vagy leszarják?

Bezzeg ha én nem végzem a munkámat rendesen akkor engem kirúgnak......

2011. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

És miért is nem a népesség feladata segíteni a közrend fentartását (erőszakmentesen)?? Ha látom, hogy valaki öli a másikat menjek el mellette azzal a címszóval hogy ezt a rendőr dolga észrevenni? Ha találok a földön egy tárcát hagyjam ott ahelyett hogy leadnám, mondván hogy ez nem az én ügyen? Ne legyünk nevetségesek már, kérem! Mint a kérdésfeltevő válaszából kitűnt, azért szeretné jelenteni a rendőrségnek, mert fél, hogy valakit elcsap egy autó, csak azért mert valakinek derogál (rendszeresen!) szabályosan parkolni! Én inkább tiszteletre méltónak tartom, hogy képes valós lépést tenni ahelyett hogy asszisztálna mások hülyeségéhez, mint ahogy emberek többsége teszi!!

Mellesleg, én akkor is helyesnek tartanám a feljelentést ha nem kifejezetten veszélyhelyzetet okozó autó kapná. A szabályok (jó, persze nem mindegyik, de a közlekedésbeliek többnyire azért igen) értünk vannak, ha mindenki megszegné őket nem sok értelmük lenne! Szorosabb közösségekben, falvakban ezt az emberek még maguktól érthetőnek veszik!!

Csak hogy a kérdésre is válaszoljak: közterület fenntartóhoz lehet fordulni ilyen ügyben.

2013. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!