Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szabálytalanul parkoló/várakoz...

Szabálytalanul parkoló/várakozó autók esetében kihez és hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Nem direkt a bunkóságra megyek de babakocsival közlekedem és nagyon gyakran az autóútra kell lemenjek a forgalomba a kocsival mert a drága állampolgár-társ tojik helyet hagyni hogy elférjenek az emberek.

Kresz szerint is 1,5 m KÉNE hagyni ugyebár...


2009. márc. 5. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Sehova ... ayy de tipikus magyar tegyünk be a másiknak ....

Írd meg nekem a panaszod, ígérem kivizsgálom !!!

2009. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Te vagy már egy gyökér (az a jó vastag, fás fajta...) és igazából cifráznám és mondanám durvábban bele a szemedbe is. Pont ez az igazi magyar virtus!!!! A kérdés írójának pontosan igaza van! Csak az ilyen tapló fajták gondolják, hogy keresztbe akar tenni neki egy babakocsis nő. Bazzzze, te vagy az a fajta, aki megáll a villamos előtt, és mikor az utasok másfél óra után felborítják a kocsit, akkor te odaállsz, és mekérdezed, hogy ezt most miért kellett mi?


Mondd már meg drága gyükér barátom, hova tolnád, hol tolnád a gyereked babakocsiját,(hogy csinálnál helyette inkább egy jó széket, mert gyerek az nem való neked...) főleg ilyen jó nyálka időben? Fúúúúú bassszki, kihozod belőlem az állatot...


I D I Ó T A ! ! !

2009. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak gondolom, tudom ...

Házunkban kettő ilyen unatkozó nyudíjasszerű is van, és egész nap az ablakban lógnak, a legnagyobb örömük, hogy amint meglátnak leállni egy autót, máris szólnak be. Na hát .... ennyit erről.


Az intelligencia osztásánál meg párszor állj még sorba ...


Amúgy honnan veszed hogy nincs nekem gyerekem?


De akkor a kérdezőnek javaslom, hogy járkáljon azsebével egy kihúzható centivel, és mindig mérje meg, mert aztán ha meg 1,51 m marad, akkor szívás van, remélem az autós is van annyira talpraesett, hogy nem hagyja magát.


Neked meg apukám még a sok eszedhez annyit, hogy ne azon gondolkozz hogyan tehetünk keresztbe a másiknak, hanem azon, miért nem képesek normális utat építeni!!! Nem logikusabb??

2009. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ha jól tudom, az ANTSZ az illetékes ebben, oda szólj be!
2009. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

1) Ha van a környéken, egy Közterület Felügyelő ahhoz mindenképpen, nála van dig. fényképezőgép, és rögzíti az eseményt, időponttal, dátummal és rendszámmal eggyütt. Egyben továbbítja a megfelelő helyre. Vszínű, hogy egy kis bírság csekk lesz a vége. Mindenkinek aki ilyet tapasztal, így kellene eljárni, talán ezzel csökkennének a hasonló, boszantó esetek!

2) Vagy a legközelebbi, Rendőr-járőrhöz.

2009. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

első válaszoló neked nincs mit mondani egyszer a Te feleséged is lesz terhes:-)) babakocsival is remélem közlekedik majd!

másodiknak: köszönöm hogy kiálltál mellettem!!

utolsónak: köszönöm!!

2009. márc. 7. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok... látod, a sok fajankó mégsem nekem adott igazat, mert le lettem pontozva...
2009. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sebaj én felpontoztalak:-)
2009. márc. 9. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!