Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A nagy motoros ruha életet is...

A nagy motoros ruha életet is menthet, vagy pedig csak a csúszásoknál számít csak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hiába van benne protektor meg minden egyéb,ha elesel és csak 20 km/h-val nekivágódsz egy oszlopnak vagy egy padkának akkor szinte semmit se ér mert eltörik a csontod,nyakad ,gerinced.

Általában csak a kicsúszás ellen védenek mert akkor ugyan elkopik a ruha,de legalább nem a te bőröd kenődik le az aszfaltra

2011. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de az életedet is megmentheti mert ha ledarálod a tested vagy kisebb tempónál felszakad a lábad akkor el is vérezhetsz,mindenképp érdemes ruhára áldozni.
2011. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha keményített néhol akkor menthet zúzódástól, de bordatöréstől gerinctöréstől nem igen.

Viszont ha csak sima ruciról van szó, akkor a fő célja a bőröd sértetlensége.

2011. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


köszönöm szépen a válaszokat, amúgy ilyen ruhára gondoltam... esetleg valaki tud jobb minőségűt vagy csak simán jobbat azt megkérném hogy írja le:) köszönöm:)

2011. júl. 7. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Úristen!

200 rugót képes vagy kiadni érte?

2011. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem megéri mert az életedet is megmentheti és akkor örülni fogsz h kiadtál 2kilót érte.

én hasonló alpina ruhát vettem sváboknál 260ezerért és meg vagyok vele elégedve

2011. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy 200rugós ruha életet menthet egy nagyon profi bukóval!


Itt nálunk is volt egy srác aki 140-nél tette vissza a gyorsulási mocit és nekicsattant a busz oldalának! A RUHA MENTETTE MEG AZ ÉLETÉT! (nem azt mondom,vannak a srácnak maradandó sérülései-jobb keze gyengébb és a lába nem strapabíró,magyarán sportolni nem tud vele) de a hétköznapokra kiválóan alkalmas a teste!!!


Neki is 150-180ezres mocisruhája volt!!!


Én azt mondom: Ha komoly gyorsulási van végy egy jó ruhát de ne 10ezreset!


De simson schwalbe-hoz ne vegyél külön ruhát!!


Hogy is mondjam: egy jó százezres nagyságrendben lévő ruha olyan mint a kocsiban a biztonsági öv! (csak nem téged ha nem a sérüléseid fogja meg)!!! SOK SIKERT!

2011. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... de azért remélem nem kell tapasztalnom hogy milyen minőségű illetve hogy menyit fogott az esésnél a ruha:) mindenkinek jó motorozást és széles utat:) amúgy 2011ees évjáratú 250 cbr-hez lenne a ruha.
2011. júl. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!