Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ruha megy egy 535-ös...

Milyen ruha megy egy 535-ös Yamaha Virago-hoz?

Figyelt kérdés
Mit ajánlanátok, estetleg képekkel. jövőre tervezem egy Virago megvételét, de nem igazán tudom eldönteni, h milyen ruha, meg sisak illene hozza. L/26
2010. dec. 10. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképp bőr ruhát vennék hozzá mert az megy hozzá. Cordura az valahogy nem az igazi egy cruiserhez :)


Én ilyet vennék pl:


[link]


+ egy teljesen fekete bőr nadrág sisakban meg ez nagyon tetszik :) :


[link]

2010. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De bőrből is olyat keress ami protektoros.
2010. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem ajánlom hogy vegyél motort ha még annyi humorérzéked sincs hogy elviselj két megjegyzést anélkül hogy kitöröltetnéd!Mi motorosok nem kultiváljuk a vamzerokat!!Tehozzád Tisztelt hölgy a gummicsimma inkább illik!!Kézcsókom a Riskának!!
2010. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólásokat. kedves 3., nem értem mi a gondod, biztos azért, mert gumucsizmát hordok...
2010. dec. 11. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
A gumicsizma nem szégyen,ha nincs humorérzéked az csak gáz ,de ha esetleg a szokásoddá válik a följelentgetés az már motoros körökben szégyen!!Persze ha csak a garázsban vagy a hátsó udvarban akarsz motorozni,akkor az egészen más!!!Igy értettem!
2010. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!