Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az olcsóbb? Bárdi vagy...

Melyik az olcsóbb? Bárdi vagy Unix? Ki mit tud ezekről? Vevőkiszolgálás, ár stb-stb tekintetében.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Nincs nagy különbség az áraikban hiszen egymás versenytársai,konkurenciái,így nem engedhetnek meg nagy különbségeket.

Az alkatrészek minősége a fő ármozgató tényező,akár ez/az vagy a Láng vagy Startautó esetében is.

kiszolgálás? hát nekem mind2 helyen már elb@szták az alkatrész vásárlást(kipufogó/olajszűrő),azaz nem a pontos típusnak megfelelő alkatrészt adtak ki(..méghozzá forgalmi alapján keresve).

Ezt mind2 helyen szó nélkül kicserélték utólag,így nem ért kár, csak bosszúság,felesleges rohangálás.

2011. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Unix és a Bárdi árban és raktárkészletben hasonlóak. (Itt Békéscsabán az Unixban kedvesebbek az eladók.) Viszont a Láng autó baromi drága és raktárkészletük is gyenge. A márkaszervizek pedig dupla áron adnak mindent.


Info: Amikor alkatrészt vásárolsz, mindig érdemes 'gyári beszállítói ' alkatrészt keresni. Mivel egy autógyár sem gyárt alkatrészt, hanem alkatrészgyártók szállítanak nekik. Pl: A Vw-nek szűrőket a Mann filter. A bmw-nek szűrőket a Knecht. A bmw-nek fékeket az Ate. A Mercinek a sprinterekhez fékbetétet a Textar. Futóműalkatrészt sok gyártónak a Lemfölder és Moog szállít. Elektromos alkatrészeket pedig a Bosch. Motorolajat a vw-nek, bmw-nek is a Castrol szállít. Ezeket biztos forrásból tudom. Ennek megfelőlen gyári alkatrész sem létezik Pl: Merci fék, Opel olaj stb maximum saját logoval csomagolják.


A fent említett gyártókról a google.hu-n találsz információt. Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!