Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell beszerelni a...

Hogyan kell beszerelni a hőmérőt az autóba?

Figyelt kérdés

Vettem egy digitális hőmérőt, ami méri a külső belső hőmérsékletet is, és van rajta óra is.


Van hozzá 3 méter hosszú zsinór, amit ki kell vezetni kívülre az autóból, hogy a kinti hőmérsékletet is tudjuk mérni.


De hogyan és hol kell kivezetni a kanócot?


2009. márc. 30. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A motortérből jövő kábelköteg mellett vezettem ki. A kábel végére vigyázz mert az a mérőszonda, nehogy megsérüljön.

Célszerű minden meleg motor alkatrésztől távol elhelyezni. Nekem szerencsém volt mert elől a hűtőrács mellett be tudtam dugni a műanyag betétes kerékdobba. Jó ha minél lentebb van, mert télen a fagyásveszélyt tudja jelezni az aszfalton.

Ja és nem rögzítettem, nem zörög nem tud kiesni onnan. esetleg ha más helyre teszed érdemes kétoldalon ragasztós szalaggal föltepasztani valahova. Elvileg teljesen zárt a szonda és a kábel összekötése tehát nem tud beázni. (elvileg...)

2009. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy mindenképpen szélvédett helyen legyen, de ha megmondod az autód pontos típusát akkor tudnék igazából tényleg hasznos választ adni.
2009. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy 98-as évjáratú Suzuki Swift.


Az első lökhárító alá szereltem be, bár ott nincs szélvédett helyen, de legalább a motor hője nem befolyásolja.

2009. ápr. 2. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Én épp most szereltem be és én a jobb oldali visszapillanto tükörbe raktam be nem tom hogy pontosan mér e eggyáltalán mert a normális hőméröm az 16 fokot mutat most és amit most raktam be 25 fok körülit. és ameddig nem raktam be a kocsiba volt és a külsö és a belsö érték eltért miközben ugyan ott volt :) majd kiderül.
2010. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Ugyanez a helyzetem, nekem Daewoo Kalos 1,2-esem van. Hogyan tudnám megoldani?
2015. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zolika217336 válasza:
Sziasztok szinten 98-as swiftrõl lene szo..?
2015. aug. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!