Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bízhatok a gyári OPEL motorola...

Bízhatok a gyári OPEL motorolajban?

Figyelt kérdés
Az Opel szervízkönyv azt ajánlja elsősorban.
2011. júl. 11. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha GM,akkor nem.

Az olajat nem gyártó, hanem vonatkozó előírás alapján választjunk.

2011. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM !
2011. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek az opel mérnökei teljessen hülyék? Szánt-szándékkal rossz minőségű olajat ajánlanának? Had pusztuljon az a motor!Nekem fiatom van 10-40w-et kap évek óta és semmi baja az öreg traktornak.
2011. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó ez tényleg fura hozzáállás hogy rossz olaj,mert ha azt nézzük az Opel egy nagyon régi autógyártó cég és nem hiszem hogy a saját ellensége lenne hogy sz@rt ajánl a saját autóiba.DE!ha meg azt veszem hogy a szervízkönyvben minden második sorban az "ön Opel partnerét" emlegeti meg hivatkozik rá akkor meg foghatom a fejemet mert én még olyan márkaszervízt nem láttam ahol értettek volna rendesen ahhoz a márkához amit szereltek vagy éppen lelkiismeretesen végezték volna a szerelést.Akkor joggal felmerül a kérdés hogy az Opel miért nem ügyel arra hogy a szervízben kik és hogyan dolgoznak?

Amúgy sok szervízkönyvet láttam már és soknál megfigyeltem hogy az ELSŐ szervízbejegyzés az márkaszervíz,de az összes többi már maszek.Vajon miért?

2011. júl. 11. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk 90es opelünk van gm 10w40el megy...semmi baja nem volt a motornak nem eszi az olajat,nem sült be a motor...semmi
2011. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
IIGGEENN!!!!!!!
2011. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!