Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit érdemes "kamuzni" ha...

Mit érdemes "kamuzni" ha elkapnak a rendőrök jogsi nélkül? (M-es jogsi)

Figyelt kérdés
Tudom nem szabad jogsi nélkül menni meg ilyesmi. de ha mégis elkapnának jogosítvány nélkül hogy szokott az menni? mit szoktak a rendőrök mondani? hogy viselkedjünk hogy elengedjenek?Mit kell mondani hogy tovább roboghassunk? előre köszönöm a válaszokat 14/F
2011. júl. 12. 12:14
1 2
 1/12 bix ***** válasza:
95%

rendőr függő. motorral már kaptak régen el azért mert sávok között mentem előre, akkor még nem lehetett, pedig láttam hogy két rendőr jön mögöttem motorral, csak a tükörben úgy tűnt lekanyarodtak a körútról, később kiderült hogy csak az egyik... mondta hogy hát ezt nem szabadna, jeleztem hogy tudom és mélységesen sajnálom, elengedett...


hogy milyen rendőrt fogsz ki az mázli kérdése. nekem volt jogsim mindig is, ilyet nem kockáztattam, de simán lehet hogy elenged, lehet hogy zsebbe kér egy 10-est, és lehet hogy feljelent. hogy mit mondasz az általában marhára nem hatja meg.

2011. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én kisvárosban élek és itt halottam 1-2 emberröl akik jogsi nélkül motoroztak.. állitoloag volt akinek levették a gyertya pipát és elengedték meg hasonlo dolgok... vagy feljelentés. mondani azt mondasz amit akarsz nem nagyon érdekli öket....
2011. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nagyon szemetek akkor viszont akár 2 év eltiltást is kaphatsz minden kategóriára vonatkozóan.
2011. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem feltűnő motorral vagy, van sisakod és nem bőgeted halálra akkor szerintem nem fog igazoltatni.

Vagy, mikor látod hogy rendőr áll az út szélén, kanyarodj le egy másik utcába.


Amúgy meg nem kéne...

2011. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen kockáztatni akarsz,akkor egy valamit NE CSINÁLJ!Ne beszélj lekezelő módon a rendőrrel.Ne akard megmutatni neki,hogy Te vagy az überfasza kamaszkölyök aki sz@rik a világba.Ha tisztelettudóan beszélsz vele,akkor nagyobb rá az esély,hogy első alkalommal megúszod egy ejnyével.

Ilyenkor vagy elenged,vagy leveszi a gyertyapipát és mondja,hogy: "Na akkor told szépen haza kisfiam és nem láttam semmit."

Ha egy g*ci zsernyákkal találkozol,akkor az meg fog büntetni akkor is,ha nem tetszik neki az inged.Hiába szabályos minden,úgyis talál valami kifogást.

2011. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rendőr függő.Pl nálunk a faluban a helyi rendőrök nem csinálnak semmit sem ( ilyenkor mondják hogy senki sem szarik oda ahol eszik) de ha a városi rendőrök jönnek akkor büntetések vannak.Gondolom a helyi rendőrök meg átmennek a másik faluba.Attól is függ hányan vannak és milyen szituációban vannak a rendőrök egymással.Ha 1 van az elszokott engedni de ha már többen vannak ( nem kockáztat mert mindig van spicli) akkor megbüntet.Volt hogy 13 éves főúton sisak nélkül mentem , jött a körzeti megbízott , ki sem szált csak azt mondta toljam haza a motort.Van egy 14 éves ismerősöm Biatorbágyi ismerik a rendőrök mint a saját tenyerüket ,napi 3 szor elkapják ( gyertya kivesz , gumi leenged) de nem csinálnak vele sok mindent( 14 éves).Engem most büntetek meg mert a barátnőmmel mentünk de meg sem próbáltam magyarázkodni mert a városiak voltak és 4 en.
2011. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megadod a kellő tiszteletet, akkor több mint valószínű, hogy nem büntet meg, tegyél úgy, mintha mélységesen megbántad volna az esetet, városon kívül általában leengedik a gumit és azt mondják, hogy told haza, bár ritka, hogy megállítják az embert, ha "kívülről" minden passzol, ugye nem teljesítmény béren vannak, érthető, hogy nem csinálják maguknak a melót...:)
2011. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Minden kategóriára vonatkozóan? Uuuugyan már... 14 évesen kismotorral játssz, az ilyen kis csírák miatt van ennyi halálos baleset... Igyál is még, hátha te is megölsz valakit, addig úgy sem tanulsz a hülyeségeidből..:)
2011. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz, és ne ülj motorra, míg meg nem szerzed rá a jogsit.
2011. júl. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem régebben a Simson kerekét kellett leengednem. De hoztak haverok pumpát 10perc múlva :)
2011. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!