Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125-ös cbr-ről elhiszik a...

125-ös cbr-ről elhiszik a rendőrök h 50-es?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
aki látott már valaha 125öset az nem
2011. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy nem tökhül*e rendőr semmilyen 125-ösről nem hiszi el, hogy 50-es.

A tökhülye esetleg 125-ös robogóról elhiszi, hogy 50-es.


Egy CBR 125-ösről csak egy fogyatékos hiszi el, hogy 50-es. Pláne, mivel 200-ig van órázva...

2011. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de.. ha 50-es papírjaim vannak hozzá akkor mit tud csinálni??
2011. szept. 15. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha CBR-ből van 50-es akkor elhiszi..ha nincs akkor nem tudod átalakítani szóval hiába van rólad papírod be fogják vizsgáltatni a közlekedés felügyeletnél..ami régen azt hiszem kpm volt,de most már nem az a neve.
2011. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
róla*
2011. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

de.. ha 50-es papírjaim vannak hozzá akkor mit tud csinálni??"


Azt csinálja, hogy egyszerűen nem hiszi el neked, lefoglalja és bevizsgáltatja (a te költségeden) a közl. felügyelettel.


Ilyenkor rádvernek egy

- 70-100e forint nagyságú bevizsgálási díjat

- min. 30e forint pénzbüntetést

- Elveszik az M vagy B kat jogosítványodat, illetve eltiltanak a motoros jogosítvány letételétől X évre

- Az okirathamisítás bűncselekmény (tehát nem szabálysértés), ha buzgó a rendőr vagy megsértődik azon, hogy hülyére akarod venni akkor simán feljelent érte. Lesz f@sza priuszod egy ilyen baromság miatt, erkölcsi bizonyítványról akár le is mondhatsz. Meg természetesen pénzbüntetéssel megúszod

- A biztosítási csalás szintén bűncselekmény (ugyanis ha 50-es biztosítást kötsz a gépre akkor ez az), ezért sem egy ejnye bejnye jár...

2011. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én úgy tudom (bár nem biztos hogy igaz, de ismerősöm mesélte hogy neki a helyszínen lemérték) hogy a rendőröknél szokott lenni valami hengernyomás mérő (vagy valami hasonló a neve) és azzal azonnal ki tudják mutatni hogy 125ccm vagy 50 ccm.
2011. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
99%uk ezeknek rendszámos és ha pöppet is jó a memóriája akkor beugrok hogy jéé én már láttam ilyen motoron rendszámot! ez még kockázatosabb mert amit írtam kb 10ből 9en rendszám van. inkább vegyél rs-t vagy olyasmit amiből alapból kevés a r.számos. nekem TDR volt ami nem is egy annyira népszerű motor illetve ezeken meg 10ből 8on nincs rendszám :) de már nem idegeskedek.. májusban eladtam hála azóta van AK jogsim.
2011. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hengernyomásmérő....ezen behaltam, bocs srácok :D
2011. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy valami okosat is írjak: egy olyan motort tudsz "eladni" a rendőröknek 50esként aminek tényleg van 50-es változata. Honda CBRnek szerintem pont nincs.
2011. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!