Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sonic vélemények?

Aprilia sonic vélemények?

Figyelt kérdés
Megbizhatóság,alkatrészellátás,fogyasztás.
2011. júl. 12. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

kb 2 honapja vettem, de ez az elso robogom, ugyhogy nemtudom mihez hasonlitani.. 2006-os gyartmany


mukodik rendesen indul (miota van uj akksi es 2T olajat is rendesen toltottem bele):D



epp azert kerestem ra itt, mert nem tudtam mennyi olaj kell 1 robogoba es milyen surun kell toltogetni..


alkatresz ... egy torott tukrot akartam megjavittatni, de nincs utangyartott 3 helyen neztem meg... 50-60 euroert adnak ujat (csak parban lehet venni).. volt vmi gagyi 20euros is de 5-6 centivel rovidebb, en meg nem a vallamat akarom nezegetni a tukorben

2011. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fogyasztast elfelejtettem... fogalmam nincs kb 10 litert toltottem bele 2 honap alatt es napi 6-7 kilometert megyek +2x kirandultam is vele az olyan 20-30kilometerre:D... ki kene szamolni de most nincs idom rohanok munkaba:D talan kesobb... biztosan 1-2 liter kozott lehet 100on a fogyasztas mint mas robogonal:D
2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!