Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RX50. Vélemények?

Aprilia RX50. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy RX50-est mert most tettem le az M-es jogsit...de előbb kikérném a véleményeteket:)

előre is köszönöm:)


2009. okt. 31. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, jól megszívtam vele, egyszer az olajszivattyúnak a motorja halt meg(mert ugye külön olajzásos) nem keverte a benzint-->besült,a hűtőből, csak úgy egyik napról a másikra átfolyt a víz a blokkba, azt beindítottam, tolta ki szépen a kis "tejszínhabot"(víz+olaj keverék) volt még sok bajom vele!

De amúgy megy mint a disznó:)(70es volt)Hogy a gyári milyen azt nem tudom!De az enyém az ott volt a 125ös dt-k között is:) Persze 50es papírokkal:)

Egy fasza robogóval jobban járnál!

2009. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

akkor még átgondolom....és a Yamaha DT50-es?

amúgy robogót ha lehet nemszeretnék, mert inkább a váltós motorokat szeretem:D

vagy még az Aprilia RS50-re gondoltam...nemtudom...most elbizonytalanodtam az Apriliával kapcsolatban ahogy elolvastam h neked nem vált be:D

még1× köszii..:)

2009. nov. 1. 00:43
 3/11 anonim ***** válasza:
sportmotor.hu fórumokon utánnaolvasgathatsz ezeknek. Amúgy én egy 1995 körüli 80ast ajánlanék neked. ERős, nem kell szarrá pörgetni, hogy menyjen, van benne anyag, szóval nem törik az idomzat egy esésnél pld, nagyobb és szerintem megbízhatóbb is. Ezeket az újakat már úgy gyártjűk, hogy egy idő után beszarjanak. És egy szép régi 80ast olcsón meg elhet venni, ha esetleges korból eredő hibák javíttatását beleszámoljuk, akkor is olcsóbban jössz ki. Haverom most vett egy 80as Yamaha DT LC2-t 160 ezer forintért, 13 ezer km-el. (az nem sok) Ha gondolod írj privát emailt, elég sok ilyen kis "seggrakétáról" tudok neked mesélni.
2009. nov. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha normálisan hajtod, akkor még le sem fognak vele nézni, de ha úgy fogod, mint sok hülyegyerek, akkor te is csak egy leszel a sok fűkaszahuszár közül...
2009. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez így igaz!

Az első hozzászóló vagyok, amiket itt írtak a többiek, ezek teljesen így vannak, egy DT is nagyon szuper...ajánlom!

2009. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem már több mint 1 éve van teljesen!!!! gyári rx50esem ésmég nagyobb gond nemvolt vele.. 1x kellett rá 30e-ret költenem de azt is az én hibámból mert tavaly télen minuszokba sietnem kellett és pörgettem 12ezerig jéghideg motorral.. akkor szétment a csapágyazás, de ha vigyázol rá nemlesz baj :D én csak ajánlani tudom :)
2009. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Adjon az isten!

Köszönöm a válaszokat, mindenképpen régebbi 95-2000 ig gondolkodtam mert újra nincs is egy millám, meg a maikat télleg ahogy összerakják....:P

körülnézek majd sportmotor.hu-n :D

és megnézem a DT-ket =)

de inkább akkor egy jó DT :)

köszi szépen minden válaszolónak:)


Szebb jövőt!

2009. nov. 1. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy barátom DT80asa, elég pöpec kis moci. 165 ezerért vette, 13 ezer km-el. Hibátlan. 95ös asszem. Terepen nagyon jó, erős és viszonylag kényelmes is.

2009. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Adjon az isten!


Nagyon szép 'kis' motor =)

nagyon megtetszettek így ezek a DT-k lehet akkor ez lesz az egészből mert télleg elég sok rosszat hallani az RX-ről...

és még egy kérdés...ezek DT80-asok 80 cmm3-sek ugye?...és ha igen akkor lehet találni úgy h ötvenes papírral?...mert ugye az M-es jogsi csak ötvenig jó..

köszi a választ:)

Szebb jövőt!

2009. nov. 2. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyat nem lehet találni szinte amin rendszám van! :D Igaz bele van ütve a hengerbe, hogy 80 ccm, de a legtöbb motoron ezt lecsiszolják, vagy rátesznek egy kis lemezt. Kitartás!
2009. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!