Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért eszik sokat a robogóm?

Miért eszik sokat a robogóm?

Figyelt kérdés

Vasárnap vettem egy Yamaha Jog ry-t. Akkor tele tankoltam, ma reggel néztem és alig van negyedig a benzin.

Még most tanulok robogózni,lassabban megyek, lehet, hogy ezért falja ennyire? kb 40 km-t mentem vele eddig.


2011. júl. 13. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A lényeget nem írtad le...


Mennyit evett kb ezalatt a 40 km-en?

2011. júl. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vidd el szervizbe , és mond meg nézzék meg a benzin adagolást ,esetleg csőkkentsék ! IGaz igy lassabban tudsz menni
2011. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 l a tank,megevett kb4 litert.
2011. júl. 13. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom használtan vetted. A hengerfej mekkora rajta? Lehet hogy kicserélték egy 70-esre. Ebben az esetben nem meglepő. Próbáld meg, hogy odahúzod neki és , hogy mennyire megy. Ha jobban megy mint egy átlagos 50-es akkor biztos megpiszkálták. Ha sport szűrő van benne akkor meg a fuvóka is kb 82-es lehet. Attól is zabál.
2011. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon megy,nem is merek vele menni,csak 30-40el,mert 1 kerékre állok vele.
2011. júl. 13. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy, az odahúzással azért óvatosan! Keress egy hosszú, jó állapotu egyenes szakaszt, menj rajta végig, ellenőrizd le, utána visszafele már csűrheted. Valóban ez lehet a baja, hogy erősebbé varázsolták, akkor persze jobban megy, de elég kényelmetlen 50 km-enként a kútra járni. Vedd fel a kapcsolatot azzal, akitől vetted, hátha más is van, amit elfelejtett közölni.
2011. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!