Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az jót tesz a fogyasztásnak...

Az jót tesz a fogyasztásnak ha az automata váltós autót üresbe teszem pl kanyar előtt?

Figyelt kérdés
pl kicsi a forgalom és üresben lehet gurulni és csak kanyar előtt teszem sebességbe
2011. júl. 16. 18:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis, ha üresbe teszed akkor az alapjárat fenntartása miatt ugyanúgy fecskendez be üzemanyagot, ergo lesz fogyasztás. Viszont, ha nem veszed ki sebességből és egyáltalán nem nyomod a gázpedált, akkor 0 a fogyasztás.
2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem azért automata váltó, hogy ne kelljen váltogatni neked. Helyi járatos buszokon utaztam régen, ott szinte minden sofőr bármilyen megállás előtt üresbe tette, szerintem feleslegesen. Csak koptatja az alkatrészeket.
2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
második elég hülyeséget irt :D nincs kedvem leírni de ha valaki ért hozzá akkor úgyis tudja
2011. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Második vagyok!


Fejtsd ki, hogy miért hülyeség vagy maradj csendben.

2011. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ha sebességben van az autó és gáz nélkül gurulok úgyis pörög a motor de elméletileg üresben nem annyira ...
2011. júl. 16. 19:41
 7/27 anonim ***** válasza:
Pörög, de nem azért mert van befecskendezés, hanem azért mert a hajtáslánc hajtja...
2011. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Úristen és még engem néztek hülyének... Kb annyit értetek az autókhoz, mint egy óvodás kisgyerek.
2011. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
csak azért mert 1 esben a legnagyobb a motor fékező ereje így értelmetlen üresbe simán lehet gurulni rengeteget
2011. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Te tényleg kurv.ra nem értesz hozzá...
2011. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!