Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 1.1 (négyütemű)...

Trabant 1.1 (négyütemű) kombiról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Várok negatívtól kezdve pozitívat. Hibáktól, a tapasztalatokig. Köszönöm!
2011. júl. 17. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2éve van 1.1kombim,de sajnálom negativ tapasztalatokat nemtudok veled megosztani :)


Minden hiba nélkül használom minden nap,ugyanoda eljutok vele mint egy többmilliós autóval.A sok hülye meg had törlesze a miliós autókat havi:30-50eft-al :)

2011. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, az az igazság, hogy 1 év múlva lesz jogosítványom, és egy 4 ütemű kombit szeretnék első autónak:)
2011. júl. 17. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Kuplung nem a legjobb benne és nem egyezik se a 601 se a VW kuplunggal és mivel kb 200ezret csináltak belőle a gyár bezárásáig így elég nehéz hozzá megfelelő minőségű( akár bontott) alkatrészt kapni, ugyanígy van az összes bovdennel is és a karbi is tud szórakozni az emberrel főleg ha rossz az automata szívató akkor benyeli a 10 litert is 100-on, és a karosszéria se egy életbiztosítás.

Amúgy kb normális állapotút úgy 100-150 körül találsz, ezek azok amik közlekedésre alkalmsak, ennél olcsóbbak is vannak de azok alatt többet kell feküdni mint amennyit mész vele.

Én inkább azt javaslom hogy gyűjts még hozzá egy kicsit és kb 250-300ért már lehet venni használható Swiftet ami fényévekkel jobb egy 1.1 Trabinál még ha Swift is.

2011. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megelégszel a Trabi helykínálatával, akkor semmi gond. Tulajdonképpen a hugom is és én is 1.1-en kezdtünk vezetni, gond nem igazán volt vele, mert nincs sokminden ami elromolhat. Már VW kuplung volt benne amikor megvettük, kicsivel nagyobb erővel kellett kinyomni, de azon kívül semmi.

A karosszériát érdemes átnézni, tavaly vehettem volna harmadik kocsinak egy fehér Trabit kereskedésből, ingyen odaadták volna ha leműszakiztatom. Egy gondja volt, hogy a bal B-oszlop alja szabadon mozgott, mert kirohadt körülötte minden.

Ha a formája miatt beleszerettél, akkor úgyis hiába mond bárki bármit, ha csak az olcsóságra és az egyszerűségre hajtasz, akkor tényleg nézd meg a négyütemű Wartburgokat és a Swifteket is a hirdetési oldalakon.

2011. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, A Trabant 1.1-et csak azért szeretnék venni, mert hobbiautóként használnám. Találkozókra-Trabant túrákra menni vele. 2. autóként lenne. Trabant fanatikusnak mondanám magam:)
2011. júl. 17. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán fanatikus vagy akkor kétüteműt illene vásárolnod.. :D
2011. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megkülönböztetni a Trabantot a Wartburgtól XD
2012. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!