Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisrobogóba lehetséges hangszó...

Kisrobogóba lehetséges hangszórót szerelni?

Figyelt kérdés
Van egy 50 ccm-es suzuki sepiám, arra gondoltam, kéne rászereltetni kishangszórót, kb olyan teljesítményűt, mint egy számítógépes hangszóró (120 watt körül fogyaszt). Lehetséges ez fizikailag? És bírná a sima gyári aksi?
2011. júl. 17. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Megoldható, de így az aksira mindig rá kell tölteni...

Én fülhallgatóval használtam

2011. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, már láttam is olyat amikor a sisaktartóba szerelték. Úgy még védve is van.
2011. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fülhalagatóval sisakba ... ?? XD akkor miért nem jó egy MP3 lejátszó
2011. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja sisaktartóba bocs félre olvalstam
2011. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehetséges, kell 2-4 hangszoró,egy autósrádió vagy egy minierősítő( [link] mi ilyet építettünk be) Arra kell figyelni,hogy a 2 hangszóró annyi wattos legyen mint az erősítő vagy autósrádió,különben torzulni fog,vagy a hangszórónak lőttek ha túl erős az erősítő. Ilyen lett: http://www.youtube.com/watch?v=oPOotKQFW1M a hangszórók alatt van az erősítő. MP3 lejátszót,cd lejátszót,laptopot,bármit rálehet kötni.


Másik megoldás(elég szar,meg halk):

veszel egy számítógép hangszórót,2.0-t, szétszereled azt a hangszórót amibe megy az áram,egy kis "dobozba"(transzformátor) bemegy az áramkábel,a transzformátort levágod,kidobod a kukába,és a helyére rákötöd az akksit,és élvezed a zenét.

Miénk ilyen lett: http://www.youtube.com/watch?v=Gu7lOcSIJfU

2011. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó vagyok, a számítógépes hangszórós megoldásnál még arra kell figyelni,hogy az a transzformátor 12 voltra transzformál-e,mert ha nem, ellenállást kell beépíteni
2011. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!