Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 147 vélemények?

Alfa Romeo 147 vélemények?

Figyelt kérdés
A 147-est is olyan drága fentartani mint pl a 156-ost?
2011. júl. 22. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
10%
Amennyire szép,pont annyira sz*r.
2011. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Első gondolom neked már három 147-esed volt és mind rosz volt, hogy ezt mondod. Nekünk 1.9-es jtd van és semmi pénzért nem cserélnénk, le maximum egy 159-esre. Kevesebbet fogyaszt sokkal mint a 156-os és ez már jobban össze van rakva. A magyar utakat viszont a futomű nagyon nem szereti. Nekem a 193 cm magaságommal kicsit szűkös vezetni, de előbb ugranék le a hídról minthogy lecseréljem egy francia fosra, vagy jürgenwagenre. Alfa Amore.
2011. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

Az a jürgenwagen amit te pocskondiázol az épp annyira minőségi/biztonságos hogy lesemmizze az Alfát!


Ez olyan: nézd a régi alfákat(145) , mára már semmit nem érő autók lettek(nem bírták a kiképzést), nézd meg a sokkal idősebb BMW-ket vagy GOLF-okat (mai napig is szépen mennek,csekély gondjuk van- leginkább kopó/forgó alkatrészek cseréje,de ez nem nagy megterhelés)!!


Mondjuk persze egy BMW-t ne említsük az Alfához.. Az egy egészen másvilág!


De ha már csak a VW-kkel hasonlítgatod,már csak akkor a VW nyer ebben a küzdelemben! Ezért nem kellene lesemmizni a jürgenwageneket!!

2011. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Az egyetlen rész ahol megemlítettem a VW-t az az volt, hogy én előbb ugranék le a hídról minthogy lecseréljem az Alfámat, egy bármelyik VW-re. Ezzel egy szót nem mondtam a megbízhatóságáról, biztonságáról, és arról, hogy meddig bírja. Valószínüleg tovább bírja a gyűrődést, igaz. Valószínüleg olcsóbb a fenttartása. De számomra nem ezek a legfontosabbak. Mivel akinek autója van, az általában sokat használja is (én naponta) és ha már, benne kell ülnöm egy autóba, akkor ne egy rideg lelketlen vasba kelljen ülnöm. Vezettem már huzamosabb ideig Golfokat, Passatot, Ford Focust, Suzuki Swiftet, de egyik népszerű autó vezetési élményét nem lehet összehasonlítani egy Alfa Romeaoval. És számomra ez van olyan fontos, hogy kibírjak évi +3 szervízelést. Mind külömbözünk, nem muszáj mindenkinek szeretnie egy adott márkát.
2011. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16:57-nek.Én is szeretem az Alfákat.De nem fosozom le a franciát sem.Te ezt csináltad,pedig az általad felsorolt autók között egy francia sem,volt,amit vezettél.Akkor mire alapozod ezt az értékelésed?A francia autó nem csak az 1.4-es Clio-t jelenti,vagy a Twingo-t.....
2011. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Jó ott csak a twingora, és a hallotakra alapozva mondtam, de felbőszülten írtam, mert nem szeretem ha leszarozzák az Alfát...Lehet hogy nem fos na :D
2011. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

Teljes mértékben értem én miről beszélsz: Én BMW mániákus vagyok! Konkrétan E30-am van és a hátsókerekes élményautózás,na meg a stílusa az ami megfog nagyon!


De mégsem nézem le sem a francia autókat,sem az olasz autókat! pl: Fiat-ban is van olyan ami tetszetős,na meg az első szériás Laguna is tetszik!


Attól mert még én úgymond: Márkahű vagyok a BMW-hez,attól még ugyanúgy tetszenek más autók is (lehet hogy ha anyagilag tehetném , vennék egy jó Ford Sierra-t is a Bömös mellé)!


És pont ezért , mivel mindenkinek más az ízlése!

2011. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

hát igen, "hallottakra alapozva mondtam"

Mindenki szidja így a francia kocsikat akik azt se tudják milyenek.

(Nekem 2 francia kocsi van a családban, nem cserélném el.

Sok paraszt csak divatból szidja, egy bevett hülye beszéd lett, hogy a francia kocsik szarok..

A Laguna már 5 éves és eddig csak olajcsere, gyertyacsere, ami elő van írva, és teszi a dolgát 1 pöccre télen - nyáron.)


147 es véleményem: a 156 os szebb, motorilag meg 147 es a jobb, (a boxerek).

a 159 es meg nagyon el lett találva, de annyit nem adnék érte.

2011. júl. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nekünk van peugeotunk meg fiat grande punto és semmi bajuk nincs ezt nagyon birom aki azt mondja hogy ezt meg azt hallottam tapasztalni kell nem pedig azt írni hogy ezt meg azt hallottam
2011. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
Volt szerencsém olasz és francia autóhoz is. Inkább nem javaslom a vételt.
2011. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!