Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 166 vélemények?

Alfa Romeo 166 vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyibe fáj eltartani? Fogyasztás? Szervizelés? Megbízhatóság? Adók, biztosítások?
2010. júl. 8. 13:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elsősorban a régebbi fajta érdekel!
2010. júl. 8. 13:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság: Szörnyű, hetente lerobban


Fogyasztás: a benzines rengeteget eszik, és az első kerekeknek túl sok lóerő az, szal vezeti is szar


szervizelés horoor..


Senkinek nem ajánlom (volt vele tapasztalatom)

2010. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ellenben gyönyörű, szerelem
2010. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mármint nem úgy szerelem, hanem szerelem első látásra
2010. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sztem nagyon sok függ attólis h hogyan használja valaki illetve mióta...amit te írtál 1. az sztem tipikusan az a "nyomjukneki" kategória..
2010. júl. 8. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Alfát értelmes ember nem vesz!
2010. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

értelmes ember nem ítélkezik mások szellemi képessége felett az autójuk alapján.


egyetértek az első válaszolóval, elég horror az eltartása. ha nem sokat közlekedsz, és szerelemből vennéd, akkor vegyél egy 3,2-es benzinest. legurít 14 litert városban, de olyan gyönyörű V6 hangja semmi másnak nincs a világon. nekem második szériából volt egy 2,4-es dízelem. pesten volt egy nagyobb esőzés ezelőtt 4 évvel, beázott az elektronikája, 5 hónapig volt szervízben az autó... viszont egyrészt adtak csereautót, másrészt ezen kívül SEMMI baja nem volt, nemrég adtam el, 200 000 km-rel.


az, hogy milyen tartós, csak a használattól és a szervízeltetéstől függ. közbejöhet bármikor vismajor, és nagyon rá lehet bele b@szni, de ez melyik autóra nem igaz? vigyázni kell rá és meg kell neki adni, amire szüksége van.

2010. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ígyvan...egy német vagy japán autó is ugyanúgy tönkremegy ha nem megfelelően van használva
2010. júl. 8. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt tudom írni, amit barátom mesélt.3000 köbcentis.Elindult vele, illetve csak akart, mert egyszerűen nem lehet normálisan gyorsulni vele!Azt mondta, a lóerő és a hengerűrtartalom miatti várakozás nagy csalódást produkált.Mást sajnos nem tudok, mert ezek után miről beszéltünk?Természetesen nem olasz autókról.
2010. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Rokonomé az autó.

Első tulajdonostól vette (családi autó volt) és most is családi autó szerepét töéti be.

Jó drága is volt, és makuláltlan állapotú, egy karc nincs rajta, mégis mindig baja van.

Ellenben a 21 éves német autómmal semmi gond nincs.

2010. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!