Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 147 vélemények?

Alfa Romeo 147 vélemények?

Figyelt kérdés

Akinek ilyen autója van az légyszi írja le a tapasztalatait.

1.6 T.Spark típust néztem ki. Megbízható autó? Gyors? fogyasztása? kényelem?


2010. ápr. 2. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szép,erős,kényelmes autó.Anyunak van.Egész jól is megy (1.8 TS) az átlagba egy 9.5-öt fogyaszt.5 éve megvan neki.Nagyon szereti,semmi pénzért meg nem válna tőle.
2010. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
egy ilyen kis mérethez képest sok a fogyasztása, megbízhatatlan mert olasz (ismerősömé mindig a szervízben állt, folyton én hurcoltam) olaszt ne, hiába igényes, (bár a belseje ronda) megbízhatatlan
2010. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus olaszfikázó majom vagy
2010. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Kényelmes, nem néz ki rosszul de SZÖRNYEN MEGBÍZHATATLAN
2010. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
nem csak én mint látod, hiába jó az olasz, minden hamar tönkremegy rajta... volt olaszom nem is egy
2010. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó igen a rlgiek megbízhatatlanok voltak de a maiak nem.LEgalábbis anyué nem.
2010. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A Twin Sparkokat szidják mint az ISTENYILA, és mondhat bárki bármit, hogy olaszfikázó!


Az "olasfikázó" kommentes meg nem lát a fiat unokon túl....


Sz*rok, és kész! Hajtják őket állandóan, szervízperiódusokat, olajcseréket, stb-t nem tartják be, akkor mit várnak tőle?


a twin spark különösen a lehető legrosszabb választás szerintem, nézz csak utánna nepiteleten, mi "jókat" írnak róluk!

2010. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szar és kész
2010. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Hát el kell dönteni kicsit fanatikus kell lenni hogy ha 147 est szeretnél nekem is ilyen van 1.6 ts 120le. most már kb 60000 km hajtottam bele, szervizköltsége még most is kevesebb mint az előző autómnak ennyi kilométer után. Gyorsnak gyors 210 a vége hangja szenzációs, fogyasztás :D ki hogy használja hosszútáv klímával 8l ha kicsit az ember elereszti magát akkor simán meg lehet vele etetni 10-15l is.

kényelemről csak annyit hogy az olasz autókban már szinte alapcsomagban is több extra van mint a friccekében na meg kicsit jobb anyagokat használnak az olaszok. Viszont az a vicc hogy amire BOSCH van írva nem tart sokáig az autóban.

2010. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az összes Alfában beszarnak a BOSCH cuccok, a BMW-ben viszont otthonérzi magát :D
2010. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!