Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kezdjek neki a motorozá...

Hogyan kezdjek neki a motorozáshoz? (lent)

Figyelt kérdés

vagyis arra gondoltam milyen dolgokat érdemes beszerezni(pl.:bukósisak,stb..)

hamarosan letehetem a M jogsit és valószinűleg 1 simsont fogok vásárolni?


2011. júl. 22. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, bukósisak nagyon ajánlott. Egyéb védőfelszerelések szintén. Gondolom mások is vannak a tanfolyamon, kérdezd őket.
2011. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb a végrendelet.
2011. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek: a sisak nem "ajánlott",hanem kötelező.
2011. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy havert, akinek van Simsonja, és kérd meg, hogy hadd ülj rá egy kicsit. Menj ki vele a határba, vagy egy elhagyott parkolóba, ahol nem jár senki (rendőr meg pláne nem), és menj egy pár kört. Szigorúan bukósisakban persze.


A leírtak alapján úgy tűnik, még soha életedben nem ültél motoron, és most olyan 13 éves lehetsz. Jobb, ha tudod, hogy a tanfolyamon még soha senki nem tanult meg motorozni, az M kategória meg alapból egy kész életveszély, ha nincs kellő rutinod. Épp ezért külön gáznak tartom, hogy pont ebből a kategóriából a legcsekélyebb a vizsgakövetelmény, alig kell csinálni valamit, már meg is kaptad a jogsit, aztán mehetsz a forgalomba meghalni. Ne tedd!


Ha komolyan gondolod, hogy motorozni szeretnél, ne a tanfolyamra építs. Gyakorolj, gyakorolj, és gyakorolj. És nagyon vigyázz magadra. Széles utat! :)

2011. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó sisak alap, lehetőleg ne tecsós ötezer forintos legyen.

Ajánlott még minimum egy jó protektoros kesztyű és egy térdvédő szett. Ezek alapok. Hidd el simsonnal is nagyon nagyot lehet esni! És igen, ahogy előttem mondták: sok gyakorlás!

2012. jún. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!