Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda dio robogóknál hány...

Honda dio robogóknál hány éves korukban jönnek ki hibák? 8 éves honda vagy egy új motowell melyik éri meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem megharagudni,de kettőt kérdeztél,de az egyik rosszabb mint a másik.

-Hány évesen jönnek ki a hibák ? Milyen hibák ?

-Új motort vegyek,vagy 8 évest ? Naná,hogy újat !

2011. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy ujjat vegyel! Elso nem ert semmit a robogokhoz. A honda dio egy nagyon jo minosegu es markas robogo. Inakbb azt vegyed 8 evesen, mint egy szutykot ujon. Nekem 2000-es gyartmanyu piaggio markaju robogom van ez is jo fajta es nincs vele gond, es nehany evvel ezelott ismerosomek ennek az arnal tobbert vettek 1 mkinai robogot es mar nem is tudom hanyszor volt szerelonel, es amikor megy sem megy rendese, pedig max 5 eves de meg lehet annyi sincs. Inkabb vegyel egy jo hasznaltat, esetleg ha leirnad hogy milyen arkategoriaban gondoltad, akkor meg tudnek segiteni a tipus valasztasban is :)
2011. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van (sajnos) egy kínai robogóm, na az egy igazi ipari hulladék. Tulajdonképpen egy jó tulajdonságát sem tudnám kiemelni (mert nincs neki).


Előtte egy malaguti használt robogóm volt (sajnos ellopták), annak ellenére, hogy vagy 10 évvel öregebb volt a kínainál:

- 20-al több volt a végsebessége

- jobban gyorsult

- nem akarsz szétesni, pöccre ment, soha nem kellett szerelni

- 30%-al kevesebbet fogyasztott még akkor is ha kihúztad a szemét


Ezt a kínai fost meg állandóan szerelni kell és nem is megy... Cserébe közel 3L-t fogyaszt ami nevetséges egy robogótól.


50 ccm-ből csak olaszt vagy japánt!

2011. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék 60ezerért egy öreg dio-t, mint egy új motowellt 200ért. Dio még japán , megbízhatóbb, bevált cucc.
2011. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!