Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóm legyen a következ...

Milyen autóm legyen a következő feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Régebben már tettem fel egy kérdést, miszerint megszereztem a jogsit, de nem engedi apum, hogy vezessem a kocsiját, mert az az ő kincse, meg többet ér mint az élete, és mi lesz ha történik velem meg a kocsival valami, és bla,bla. Biztosan van aki rá/rám ismer. Azóta vezethettem az autót, jól is megy a vezetés és szüleim szerint lehet már saját kocsim.


De kérés, hogy milyen? Az elképzelésem valami nőies kocsi, ferde hátú, megbízható, nem kell, hogy nagy legyen. Végül is a legfontosabb a megbízhatóság, hogy ne kelljen állandóan a szervizbe rohangálni vele.


Köszi előre is.


2011. júl. 24. 15:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Őőőő igaz, hogy nőies autót írtam, de azért egy Range Rover sportnak is tudnék örülni:P az sem épp nőies, de nagyon tetszik.


Na, de maradjunk csak a földön. Szóval kicsi, nőies..:D

2011. júl. 24. 18:06
 22/26 anonim ***** válasza:
"Honda Civic mint nőies autó? Hehe... :D" Az egyik barátom felesége egy X5 - össel jár, ahoz képest a Honda nagyon is nőies. Csak nézd meg azt a futurisztikus kialakítását. Én biztos nem mennék el vele egy üzleti tárgyalásra, ahol BMW, Mercedes, Lexus áll a parkolóban. Civic - ben én eddig főleg csak nőket láttam vezetni.
2011. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 son of satan ***** válasza:

"A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:05" Kedves K G, 100 ezerből egynek lehet szerencséje.

2011. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én ugyanezen szempontok alapján Daewoo Matiz II-t vettem. Nem egy vagány, erős autó de azért tűrhetően megy, kellően kicsi, nagyon megbizható alig kell rá költeni, olcsó fenntartani és nem eszik sokat. 23/L
2011. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
és még szép is. legalábbis nekem nagyon tetszik a formája :)
2011. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 KÁ ügynök00 ***** válasza:
betle
2016. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!