Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket valasztanatok es...

Melyiket valasztanatok es miert? Nissan quashqai 2007-es alap felszereltseggel vagy SSANGYONG ACTYON 2008-as full extrakkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Nissan. A Ssangyong ritka egy csúnya autó.
2011. júl. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ACTYON szebb, és kortalan.
2011. júl. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kinézetre az Actyon, megbízhatóságra a Nissan.
2011. júl. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én egyiket sem, a quashqai minősége szerintem kiváló, bár utazni benne nagyon nem tetszett
2011. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

SSangyong?

Nissan?


Nemár...

2011. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kinézetre a SSANGYONG...

Viccelsz ember? Egyik sem nagy szám, de ebből a kettőből nem is kérdés, hogy a Nissan. Borzasztó elcseszett autó a SY...

2011. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Actyon nagyon szép, de a helyedben elgondolkoznék ezen is: 5 ajtós Suzuki Grand Vitara, 140 lóerős, 2007-es, újszerű állapotban, 3,6 M Ft.

Fél millióval drágább csak az általad írtaknál.

[link]

2011. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nissan quashqai 2007-es alap felszereltseggel:

kinézet: 4/10


Sok terülten 20 évvel modernebb technika bár kb. ugyan annyira lehet megbízható. ÉS fapados. pfff.


SSANGYONG ACTYON 2008-as full extrakkal:

kinézet: 1/10 - hát nem sok csúnyább autó van. az európai szépség, művészi harmónia teljes hiánya


A SSANGYONG +20 éves technika általában de 15-20 éve is azért vonták csak ki (akkor 30+ év gyártás után a fejlesztésből) mert az európai egyéb igényeknek nem felelt meg. Nem voltak túl dinamikus és elég ~flexibilisek~ az autók.


India utak hasonlóak mint hazánk útja. És ezt rossz utat figyelembe vették a tervezésnél. Bár ugye a Swiftnek is tört már el első héten lengéscsillapítója tudom mert én is vettem át javításra ilyen egy hetes autó lengés csillapítóját.


Ez elég egyértelmű választás szerintem ha csajozni/pasizni/menőzni kell akkor Nissan, ha nem akarsz urizálni mert csak egy Ssangyong, vagy ha urizálni akarsz mert full extra akkor Actyon.


ui.: Pont olyan szép mint a neve: SSANGYONG ACTYON ;)

2011. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!