Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek sokan Nissan...

Miért vesznek sokan Nissan JUKE-ot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hát rossz ránézni, valami hihetetlenül ízléstelen és ronda.

Megbízhatatlan sz*r + 99.9%-a francia az autónak.


Miért veszik sokan? Nem lakom nagy városban, de 4-5 db van belőle.

Miért nem ilyen autót vesznek az emberek?

[link]


Erre öröm ránézni. Sokkal jobb mint az a /juke/.


2011. okt. 31. 21:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"Ez a Nissan Juke olyan ronda, hogy még a Happy Mealben is ciki lenne"
2011. okt. 31. 21:12
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
A Juke legalább ronda, az Alfa viszont egyszerűen csak szar.
2011. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ne foglalkozz másokkal. Attól még, mert te egy 20 éves Opel Kadettel jársz, és nem futja értelmes autóra, ne próbálj meg kioktatni másokat, hogy mi a jó autó, és mi nem az.
2011. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mi tetszik nekik ebben???
2011. okt. 31. 21:16
 5/15 A kérdező kommentje:

@Jolinar

" az Alfa viszont egyszerűen csak szar."

Ahoz képest hogy megbízhatóbb a MiTo mint az 1-es BMW, és az Audi A3.

Ahoz képest, hogy megbízhatóbb a 159 mint a korabeli A4, 3-er, C-klasse.

Ahoz képest, hogy megbízhatóbb a GT mint a 6-os BMW, TT Audi.


Tényleg szar.


(Totalcar népítélet alapján)

2011. okt. 31. 21:22
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
A népítélet nem azt jelenti, hogy megbízhatóbb. Az Alfa megítélése többnyire érzelmi alapon történik. Ahogy te is odavagy érte. Aki racionális, az meg nem vesz Alfát. Ahogyan Juke-ot sem. Ugyanaz a kategória a két autó, kár volt szembeállítani őket.
2011. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Ezt én sem értem, tényleg nagyon ronda. Talán az is hatással lehet rá, hogy a tv-ben orrba-szájba reklámozzák. Az Alfa tényleg sokkal szebb.
2011. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
az ilyen embereket, mint a kérdező, sose tudtam megérteni. miért fáj az neked, hogy ki milyen autót vesz?! eddig a suzuki volt a sláger, hogy milyen szar, miért veszik az emberek... most a nissan a szar... az alfát, fiatot eddig lehordtátok, most az alfát isteníted... áh, hagyjuk, primitívség...
2011. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegségben szenvedőknek kiváló a Juke.Amúgy "egyedi"a formavilága,annyi biztos.Miért nem vesznek inkább Alfát?Ezt én sem értem.Mellesleg aki szerint szar az Alfa,annak soha nem volt,és csak hallott ezekről az autókról.Az új Giulietta meg kategóriája legbiztonságosabb autója,csak turbo motorral kapható,és gyönyörű autó.A megbízhatatlanság meg egyáltalán nem jellemző már az új olasz autókra.
2011. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fiatokat vezettem, épp elég volt. Az Alfa gyakorlatilag a Fiat prémiummárkája. Lehet, hogy szebb a varrás, puhább a műanyag, de attól még ugyanaz.
2011. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!