Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga előtt mit...

Forgalmi vizsga előtt mit kötelező megnézni az autón?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Neked semmit nem kötelező.

Egyébként legyenek jók a fékek, a lengéscsilapító, ne legyen törött a rugó, ha jukas a küszöbb vagy kipufogódob már nem engedik át. elenőrizd a talpasok és kormányöszekötő gömbfelyek állapotát, indítható legyen a motor, ne legyenek szétkopva a kerekek, világítson minden lámpa üzemszerűen

2010. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja bocs elcsesztem nem a kérdésre válaszoltam
2010. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit rutin előtt plusz fékpróba.
2010. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Legyen tiszta az első és a hátsó szélvédő, ne legyen rajta nagyobb törés, illetve karc (a hibás szélvédő miatt is meghúzzák). Fékeknél érdemes odafigyelni a hajlékony fékfolyadékcsövekre is (amelyek a kerekeknél vannak), ha gyanús szintén bukó. Ne legyen a kasztnin komolyabb rozsda (pl. küszöb lehetőleg ne legyen elrothadva)

Szóval olyan dolgok, amelyek miatt nálad kizáró ok lenne, hogy megvedd a kocsit.

2010. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Elég régi már ez a kérdés (2010) de gondoltam hátha megtalálja egy közeljövőben vizsgázó egyén, jelen esetben jómagam és elolvasgatja a válaszokat, ahogy én is tettem. :) Nekem ezen a héten lesz a vizsgám forgalomban (remélem az első és az utolsó is pozitív értelemben :)) ) és mi ezt a műveletet 'Műszakizásnak' hívjuk. Nálunk (Nyíregyháza)abból áll ez a dolog, hogy mielőtt elindulok felmérem az autó műszaki állapotát. A kerekekkel kezdem, majd áttérek a világításra, azután a féket ellenőrzöm majd ha mindennel végeztem és nem felejtettem ki semmit, akkor elindulok a VIZSGÁRA. :)
2012. júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!